دکتر نجمه زندی پور | کاشت دندان | ایمپلنت دندان

ایمپلنت یک روزه در کرج

ایمپلنت یک روزه با روکش فوری به علت جایگزین کردن دندان از دست رفته میباشد. در روش ایمپلنت یک روزه روشی کاملا خاص و کاربردی است که با استفاده از آن جای خالی دندان در یک روز توسط پایه ایمپلنت همراه با روکش جایگزین می شود. سایزهای ایمپلنت با یکدیگر متفاوت است.جنس آن از تیتانیوم […]

ایمپلنت یک روزه با روکش فوری به علت جایگزین کردن دندان از دست رفته میباشد. در روش ایمپلنت یک روزه روشی کاملا خاص و کاربردی است که با استفاده از آن جای خالی دندان در یک روز توسط پایه ایمپلنت همراه با روکش جایگزین می شود. سایزهای ایمپلنت با یکدیگر متفاوت است.جنس آن از تیتانیوم خالص یا آلیاژ آن است. درحقیقت ایمپلنت ها خاصیت بیولوژیکی دارند و با بدن شما سازگار هستند.

با ایمپلنت یک روزه همه مشکلات دندانی به صورت کامل حل می‌شود.

مراحل کاشت دندان در یک روز چگونه است؟

  • باید پیچ های ایمپلنت درون فک ثابت شوند.
  • متخصص ابتدا عکس ها و اسکن های سه بعدی (CBCT) بیمار را بررسی می کند.
  • لثه را بی حس نموده،  سپس عمل جراحی را انجام می دهد.
  • گذاشتن پیچ های ایمپلنت در استخوان فک
  • گذاشتن روکش بر روی پایه ایمپلنت یا همان فیکسچر
  • در آخر دندانی زیبا و طبیعی را به شما هدیه می دهد.

 

ایمپلنت یک روزه در کرج

ایمپلنت یک روزه در کرج

فواید ایمپلنت یک روزه

در کاشت دندان فوری یک روزه بعد از گذاشتن پیچ های ایمپلنت در استخوان فک، روکش دندان ر در همان روز یا نهایتا در فاصله زمانی کمتر از یک هفته انجام می شود و این یعنی تحول بزرگ در علم دندانپزشکی. همچنین ماندگاری این نوع ایمپلنت نیز بسیار بالا بوده و در صورت انجام مراقبت های لازم آسیبی به آن وارد نمی شود و نیازی به ترمیم ندارد.

معایب ایمپلنت یک روزه

با وجود داشتن مزایا و فوید فراوان ایمپلنت در یک روز، یکسری معدود معایبی نیز ممکن است داشته باشد. خطر عمده آن احتمال شکست ایمپلنت می باشد. اما در کل جای نگرانی برای ایمپلنت یک روزه وجود ندارد زیرا این روش در مرکز ایمپلنت دکتر نجمه زندی پور برای بسیاری از بیماران انجام شده است و به طور کلی اگر متخصص ایمپلنت به خوبی درمان خود را انجام دهد و مراقبت های پس از ایمپلنت نیز به درستی لحاظ گردد، احتمال ریسک و خطر کمتر از 1 درصد می باشد.

کاشت ایمپلنت یک روزه در کرج

در مرکز تخصصی ایمپلنت دندان دکتر نجمه زندی پور، درمان های تخصصی ایمپلنت مثل کاشت دندان یک روزه توسط بهترین متخصصان ایمپلنت یک روزه در کرج و با استفاده از بهترین تکنیک های روز دنیا انجام می گردد.
در این مرکز از ایمپلنت هایی استفاده می شود که برای افراد خاص مثل دیابتی، سیگاری و افرادی که از پوکی استخوان رنج می برند قابل استفاده است .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.