دکتر نجمه زندی پور | کاشت دندان | ایمپلنت دندان

بهترین جراح پروتز چانه در کرج

جراحی زیبایی چانه به دلایل متفاوتی انجام می گیرد. این موارد شامل، فرد از ظاهر چهره خود رضایت کامل ندارد، برخی از اشخاص به دلیل عقب تر بودن چانه ی خود اقدام به این عمل می نمایند و گروه دیگری از اشخاص ممکن است این عمل را به دلیل جلو بودن چانه ی خود انجام […]

جراحی زیبایی چانه به دلایل متفاوتی انجام می گیرد. این موارد شامل، فرد از ظاهر چهره خود رضایت کامل ندارد، برخی از اشخاص به دلیل عقب تر بودن چانه ی خود اقدام به این عمل می نمایند و گروه دیگری از اشخاص ممکن است این عمل را به دلیل جلو بودن چانه ی خود انجام دهند.

در بین تمام جراحی ها، جراحی بینی و چانه بسیار رایج می باشد. در واقع در بین اعضای صورت، چانه نقش خیلی مهمی در تقارن آن دارد و به نوعی مشخص کننده تعادل در صورت است.

 

 

 

بهترین جراح پروتز چانه در کرج

بهترین جراح پروتز چانه در کرج

بهترین جراح پروتز چانه در کرج

جراحی پروتز چانه نوعی عمل زیبایی برای افرادی که دارای چانه های گود رفته می باشند، است. مطمئنا فردی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارد به دنبال بهترین دکتر پروتز چانه در کرج می باشد. زیرا همانطور که می دانید انتخاب جراح مناسب  (در انتخاب جراح خود به سابقه ی علمی و تجارب پزشک متخصص خود دقت نمایید و نظر بیمارانی که سابقه ی جراحی توسط پزشک مورد نظرتان داشته اند را جویا شوید تا بتوانید با ذهنی باز بهترین گزینه را انتخاب نمایید.) تاثیر بسیار مهمی در روند جراحی و نتایج حاصل از آن دارد.

دکتر نجمه زندی پور، بهترین جراح در کرج می باشند و با مهارت و تکنیک خاص به جراحی پروتز چانه می پردازند. شما می توانید جهت تماس و مشاوره با شماره  02632251344 تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت مشاهده عمل ها و کارهای دکتر نجمه زندی پور می توانید مراجعه کنید به پیج اینستاگرام دکتر نجمه زندی پور

آیا روش های دیگری غیر از جراحی برای زیبایی چانه در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، وجود دارد؟

بله. افرادی که دارای نواقص عمده در این ناحیه نیستند، می توانند برای اصطلاحات کوچک از مواردی نظیر فیلر ها و یا تزریق بوتاکس استفاده کنند.

 

چه افرادی مجاز به انجام پروتز چانه در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، نخواهند بود؟

  • افردیکه دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند.
  • افرادی که به بیماری های قلبی مبتلا هستند یا از دارو های خاص استفاده می کنند.
  • افرادی که دارای فشار خون بالا هستند.
مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.