دکتر نجمه زندی پور | کاشت دندان | ایمپلنت دندان

بهترین متخصص کاشت دندان در البرز

کاشت دندان یا همان ایمپلنت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان های پروتزی با دندان های خراب و پوسیده شما بیماران عزیز و همچنین پُر کردن فضاهای خالی و از بین بردن فواصل نامناسب میان دندان هایتان است که در نهایتا سبب زیبایی خیره کننده و رفع ناهنجاری های مرتبط با عدم وجود دندان های […]

کاشت دندان یا همان ایمپلنت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان های پروتزی با دندان های خراب و پوسیده شما بیماران عزیز و همچنین پُر کردن فضاهای خالی و از بین بردن فواصل نامناسب میان دندان هایتان است که در نهایتا سبب زیبایی خیره کننده و رفع ناهنجاری های مرتبط با عدم وجود دندان های سالم برایتان می گردد. این مدل از دندان های کاشته شده از ماندگار مادام العمری برخوردار هستند که البته شرط تحقق این مهم توجه کردن به نکات مراقبتی از ایمپلنت است که پزشکتان برای شما عنوان کرده است. در ادامه با مجله پزشکی دکتر نجمه زندی پور همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص بهترین متخصص کاشت دندان در البرز آشنا نماییم.

بهترین متخصص کاشت دندان در البرز

کاشت دندان یک روش موثر برای از بین بردن فضاهای خالی موجود بر روی لثه ها و همچنین جایگزینی دندان های خراب و پوسیده با مدل های پروتزی است که البته به لحاظ ظاهری کاملا شبیه دندان های طبیعی و مادرزادی شما بیماران عزیز بوده و به لحاظ ماندگاری نیز اگر خوب به حرف های متخصص کاشت دندان خود توجه نمایید به راحتی می توانید تا پایان عمر خود از این دندان های کاشته شده در داخل استخوان فک خود استفاده نمایید.

چنانچه ساکن استان البرز و یا نقاط نزدیک به آن هستید می توانید برای زمینه هایی همچون:

  • از دست رفتن دندان ها به هر دلیلی و جایگزینی آنان
  • برطرف کردن مشکلات مادرزادی در قسمت مربوط به دندان و عدم رویش آنان
  • احیای زیبایی چهره افراد
  • بازگرداندن حس اعتماد به نفس در افراد
  • پر کردن فضای نامناسب میان دندان ها به سبب از دست رفتن شماری از آن ها

به تخصصی ترین کاشت دندان در استان البرز مراجعه فرمایید.

ضمن اینکه یادتان باشد وجود دندان های غیر همتراز و یا عدم وجود آن ها می تواند در هجای حروف الفبا و تلفظ کلمات بصورت کاملا صحیح برای کسانی که از مشکلات دندانی در داخل دهان خود رنج می برند، آزار دهنده باشد که برای این منظور نیز یکی از روش های درمانی می تواند کاشت دندان یا همان ایمپلنت دندان برای شما بیماران عزیز باشد.

بهترین متخصص کاشت دندان در البرز

بهترین متخصص کاشت دندان در البرز

کاشت دندان در یک روزه

کاشتن دندان چه در فک بالا و چه در فک پایین نیاز به مهارت و تجربه ای بالا دارد و به همین منظور نیز اولین اقدام شما بیماران عزیز باید جستجو جهت یافتن یک متخصص فک و صورت ماهر در این زمینه باشد تا بتوانید با اعتماد و اطمینان به کیفیت کار وی ایمپلنت گذاری دندان های خود را به او بسپارید.

از طرفی هم یادتان باشد که پروسه کاشت دندان پس از بررسی های لازمه از سوی پزشک معالج و انتخاب نوع و جنس ایمپلنت برای این منظور شامل سه مرحله:

  • کاشت پایه ایمپلنت
  • نصب اباتمنت بر روی پایه
  • قرار دادن تاج دندان

می باشد که این موارد هم می توانند ظرف یک روز از سوی پزشک برای شما عزیزان انجام شود که به آن در حقیقت کاشت دندان فوری و یا ایمپلنت یک روزه می گویند. البته این را هم باید بدانید که از جمله فواید مهم ایمپلنت دندان یک روزه در مقایسه با روش سنتی که متخصصان ایمپلنت گذاری از آن با توجه به بررسی شرایط کلی بیمار خود استفاده می کند، طول درمان کوتاه تر این روش می باشد؛

یعنی شما ظرف یک روز از شر دندان و یا دندان های خراب خود و یا جای خالی ایجاد شده بر روی لثه تان راحت شده و به جای سر و کار داشتن مدتی با پروتزهای مصنوعی که تحمل آن ها در داخل دهان برای برخی از بیماران واقعا سخت است، از یک دندان کامل و پروتزی برخوردار می شوید و می توانید همچون سابق به راحتی حرف بزنید، غذا بخورید و لبخند خود را از دیگران دریغ نکنید و در یک کلام با دهانی پر از مطلب متخصص فک و صورت انتخابی خود خارج خواهید شد.

انتخاب بهترین متخصص کاشت دندان

بیماران و مخاطبان عزیز توجه داشته باشید با توجه به لزوم جراحی جهت کاشت پایه ایمپلنت در میان تراکم استخوانی فک شما بهتر است برای این منظور همواره به یک متخصص فک و صورت حاذق و مجرب مراجعه فرمایید. برای انتخاب یک جراح فک و صورت حرفه ای نیز هم می توانید از طریق دوستان و آشنایان قابل اعتماد خود اقدام فرمایید و هم از طریق دنیای بی مرز مجازی به دنبال بهترین پزشک جراح برای کاشت ایمپلنت خود و یا دیگر عزیزانتان باشید.

در این خصوص توصیه می کنیم حتما به رزومه کاری متخصص فک و صورت انتخابی خود توجه کرده و در صورت امکان از طریق ارتباط با دیگر بیماران وی از کیفیت کاری دکتر و میزان رضایت بیماران سابق آن اطمینان حاصل نمایید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.