دکتر نجمه زندی پور | کاشت دندان | ایمپلنت دندان

خارج شدن چربی‌های اضافه از چانه

افزایش سن و وزن می تواند تاثیر بسزایی روی صورت شما بخصوص در ناحیه چانه بگذارد. داشتن چانه ای خوش حالت و بدون چربی موضعی اضافی می تواند بر روی زیبایی شما موثر باشد و میزان جذابیت شما را چندین برابر کند.    مزایا خارج شدن چربی‌های اضافه از چانه کمک به مشخص تر شدن زاویه […]

افزایش سن و وزن می تواند تاثیر بسزایی روی صورت شما بخصوص در ناحیه چانه بگذارد. داشتن چانه ای خوش حالت و بدون چربی موضعی اضافی می تواند بر روی زیبایی شما موثر باشد و میزان جذابیت شما را چندین برابر کند. 

 

خارج شدن چربی‌های اضافه از چانه

خارج شدن چربی‌های اضافه از چانه

مزایا خارج شدن چربی‌های اضافه از چانه

  1. کمک به مشخص تر شدن زاویه زیر چانه
  2. کمک به مشخص تر شدن حدود فک

بهترین کاندیدا برای خارج شدن چربی‌های اضافه از چانه

  • دارای پوست خوب می باشند.
  • چربی اضافی در چانه دارند.
  • جوان تر از 50-30 سال هستند.

آیا فرد بعد از تزریق چربی می تواند وزن خود را کاهش بدهد؟

حتما قبل از تزریق چربی به وزن دلخواه خود برسید زیرا رژیم سنگین و کاهش وزن بعد از تزریق چربی حجم چربی تزریق شده را نیز کاهش می دهد.

تزریق چربی در چه قسمت هایی از بدن در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور ، می تواند انجام شود؟

تزریق چربی را می توان در قسمت های مختلف برای پر کردن فرورفتگی های پوستی یا جوانسازی و حجم دادن به سینه، باسن، صورت و تزریق چربی به پشت دست انجام داد و باعث شکل دادن به پوست و کشیده شدن و جوان به نظر رسیدن آن ها می شود.

آیا تزریق چربی محدودیت جنسیتی یا سنی دارد؟

خیر. در سنین کم نیز برای برطرف کردن عدم تقارن در نقاط مختلف صورت یا بدن و رفع بافت اسکار و آکنه استفاده می شود. تزریق چربی برای افزایش حجم لب یا گونه و تزریق چربی زیر چشم به سنین بالای بیست سال سفارش می شود.

نوع بی حسی در عمل تزریق چربی چگونه است؟

این تزریق چربی با بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بیهوشی عمومی نمی باشد.

آیا تزریق چربی دردناک است؟

اگر بی حسی به خوبی انجام گردد این روش دردناک نخواهد بود. اگرچه به هنگام تزریق چربی ترس و اضطراب فرد و هم چنین وسعت ناحیه تزریق می تواند در میزان درد تاثیر گذار باشد. به همین علت دکتر نجمه زندی پور به افرادی که دچار اضطراب هستند آرام بخش تجویز می کند که قبل از عمل می توانند میل نمایند یا در حین عمل به صورت تزریقی استفاده می گردد.

مطالب پیشنهادی

یک پاسخ به “جراحی زیبایی فک و چانه”

  1. […] لازم و ضروری پیش از انجام عمل فک یا جراحی ارتوگناتیک (ORTHOGNATHIC SURGERY) باید بدانید که معمولا این عمل در محیط بیمارستان انجام […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.