دکتر نجمه زندی پور | کاشت دندان | ایمپلنت دندان

روش های جراحی چانه

چانه یکی از اعضای موثر بر زیبایی صورت می باشد. شکل و اندازه چانه در ظاهر شخص تاثیر می گذارد. برای مثال چانه بیش از حد کوتاه و کوچک بینی را بزرگتر نشان می دهد. چانه بزرگ و بلند همچنین بینی را کوچکتر از حالت طبیعی نشان می دهد. پس می بایست به کلینیک تخصصی […]

چانه یکی از اعضای موثر بر زیبایی صورت می باشد. شکل و اندازه چانه در ظاهر شخص تاثیر می گذارد. برای مثال چانه بیش از حد کوتاه و کوچک بینی را بزرگتر نشان می دهد. چانه بزرگ و بلند همچنین بینی را کوچکتر از حالت طبیعی نشان می دهد. پس می بایست به کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، مراجعه نموده تا چانه به دقت بررسی شده و معایب آن شناسایی شده و جراحی لازم برای تغییر چانه انجام شود. روش های جراحی گوناگونی برای چانه وجود دارد. منتوپلاستی یا ژنیوپلاستی می باشد.

روش های جراحی چانه

روش های جراحی چانه

انواع منتوپلاستی

  1. روش اول بزرگ کردن چانه به این صورت است که: در چانه هایی که کوچک هستند و عقب تر از حد نرمال( طبیعی) می باشند. در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، طی جراحی چانه بزرگ شده و به جلو کشیده می شود. این جراحی اغلب از کوچک کردن چانه برای زیبایی چانه استفاده می شود. هدف اصلی در این جراحی چانه با بزرگ کردن و تغییر شکل انجام می شود. با قرار دادن پروتز در چانه و ژنیوپلاستی این جراحی را می توان انجام داد. از ویژگی این جراحی این است که به صورت سرپایی و بدون بیهوشی در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور ،انجام می شود. هزینه جراحی کم می باشد و دوره ریکاوری کوتاهی دارد.
  2. کوچک کردن چانه: چانه هایی که بیش از حد جلو آمده و بزرگ می باشند در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، با جراحی کوچک شده و کمی به عقب می رود.
  3. پروتز چانه
  4. ژنیوپلاستی اسلایدینگ: ژینوپلاستی اسلایدینگ برای چانه ای است که با پروتز چانه بزرگ نمی شود و شکل بدی دارد. در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، قسمتی از استخوان چانه به وسیله برش خارج می شود. فک را با استفاده از صفحه و پیچ های فلزی مخصوص این کار محکم نگه می دارد و پس از پایان کار برش ها بخیه می خورد.
مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.