دکتر نجمه زندی پور | کاشت دندان | ایمپلنت دندان

عمل جراحی زیبایی فک و چانه

عمل جراحی زیبایی فک و چانه در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، شامل دو نوع جراحی پلاستیک مختلف ( ژینوپلاستی و منتوپلاستی) می‌باشد. که بر روی چانه انجام می‌گیرد. این دو عمل جراحی در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، دو فرایند بسیار متفاوت هستند. که یکی چانه را بزرگ و برجسته می‌کند و […]

عمل جراحی زیبایی فک و چانه در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، شامل دو نوع جراحی پلاستیک مختلف ( ژینوپلاستی و منتوپلاستی) می‌باشد. که بر روی چانه انجام می‌گیرد. این دو عمل جراحی در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، دو فرایند بسیار متفاوت هستند. که یکی چانه را بزرگ و برجسته می‌کند و دیگری برای کاهش اندازه جلوآمدگی چانه استفاده می‌شود.

 

"<yoastmark

مزایا عمل جراحی زیبایی فک و چانه

مزایای این عمل جراحی زیبایی فک و چانه عبارتند از: بهبود فرم چانه و تمام ناحیه فک و همچنین خوش‌فرم تر شدن اجزای صورت و بهبود توازن و تعادل چهره.

از ناهنجاری های فکی و دندانی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • رشد بیشتر یا کمتر فک بالا یا پایین
  • عدم تقارن صورت و انحراف فک
  • قرار نگرفتن دندان ها بر روی یکدیگر

جراحی زیبایی فک بالا و پایین در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، چگونه انجام می شود؟

  1. جراحی زیبایی فک بالا و پایین در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور ، معمولاً زمانی انجام می شود که فرد صورت بلندی داشته و دچار مشکلاتی ؛ همچون نمایش لثه ، جلو بودن لب ها ، چانه و عدم تقارن است ؛ در این صورت بدون افزایش مدت زمان کلی درمان ، جراحی فک بالا و پایین انجام می شود.
  2. عمل فک پایین عقب رفته در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور،  زمانی انجام  می شود که فک بالا به اندازه کافی رشد کرده باشد و فک پایین رشد کافی نداشته یا بر اثر عادات نادرست عقب تر است؛ در این صورت جراح فک با جراحی، فک را جلو آورده و در موقعیت صحیح خود تثبیت می کند.
  3. جراحی فک بالا عقب رفته در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، نیز به دلایل رشد ناکافی و مادرزادی فک بالا تجویز می شود. که با انجام جراحی زیبایی فک در موقعیت صحیح خود قرار می گیرد.
مطالب پیشنهادی

یک پاسخ به “اقدامات قبل از انجام جراحی دندان های نهفته”

  1. […] آماده کنید که برای این منظور ما در مطلب پیشین در خصوص اقدامات لازم تا قبل از عمل برایتان صحبت کردیم و اکنون می خواهیم توجه شما را به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.