جراحی بینی در شهریار رایج ترین جراحی زیبایی میباشد.در واقع جراحی زیبایی بینی در شهریار رتبه نخست جراحی های زیبایی را  دارد.جراحی زیبایی بینی در شهریار توسط پزشکان مختلف گوش حلق وبینی وهمچنین جراحان پلاستیک انجام میشود.جراحی بینی در شهریار با مدل های طبیعی و نیمه فانتزی بیشتر انجام میشود.عمل بینی در شهریار با بیهوشی کامل انجام شده و بیماران پس از جراحی دردی متوجه نمیشوند.

جراحی بینی در شهریار چگونه است؟

نخستین گام برای عمل بینی در شهریار انتخاب پزشک مناسب میباشد.پس از انتخاب جراح مورد نظر،میبایست اقدامات قبل از عمل را انجام دهید.مهمترین اقدامات پیش از جراحی شامل آزمایشات و انجام فتوگرافی پیش از عمل میباشد.در روز عمل به صورت ناشتا در محل عمل میبایست حاضر شده و پس از بیهوشی،جراحی شما آغاز میشود،بستگی به نوع مدل بینی مدنظر شما،پزشکان جراحی را آغاز میکند.

بهترین جراح بینی در شهریار کیست

دکتر نجمه زندی پور معتقدند که برای یافتن بهترین جراح بینی در شهریار میبایست یک پزشک را از دو جنبه مختلف بررسی نمود.نخستین جنبه و مهمترین آن،ارزیابی از نظر مهارت یک پزشک میباشد.درواقع بهترین جراح بینی در شهریار،پزشکی است که علاوه بر مهارت های فنی بالا،تجربه و دانش به روز داشته باشد.استفاده از تکنیک های جدید و حضور در کنگره های بین المللی میتواند خبر از مهارت و توانایی بالای یک پزشک دهد.

یکی دیگر از جنبه هایی که پزشک باید از نظر آن ارزیابی شود،نحوه رفتار جراح بینی در شهریار با مراجعین خود میباشد.در واقع رفتار مناسب یک پزشک با زیباجویان خود و پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال مراجعین بسیار مهم است.زیرا در جراحی زیبایی دقت نمودن به خواسته بیماران در جلسات مشاوره و توضیحات کافی به بیماران از اصول مهم در علم جراحی های زیبایی به خصوص جراحی های زیبایی صورت و رینوپلاستی میباشد

انواع جراحی بینی در شهریار

جراحی بینی در اساس نوع مدل بینی که گوشتی باشد یا استخوانی و اینکه زیباجویان چه مدلی مدنظرشان باشد متفاوت میباشد.درواقع در زیباجویانی که بینی های استخوانی داشته باشند امکان انجام جراحی بینی به مدل دلخواه میباشد.در افرادی که بینی گوشتی  و یا بینی با پوست ضخیمی دارند،نباید توقع جراحی بینی با مدل های فانتزی وحتی نیمه فانتزی را داشته باشند.زیرا این نوع مدل بینی با فرم صورت و اجزا بینی هماهنگ نمیباشد.

جراحی بینی در شهریار
جراحی بینی طبیعی در شهریار

یکی از مدل های رایج و محبوب برای جراحی بینی در شهریار،مدل بینی طبیعی میباشد.جراحی بینی با مدل طبیعی در گذشته خیلی محبوبیت نداشت و گروه اندکی از زیباجویان برای این نوع مدل ابراز علاقه نشان میداند،اما امروزه درصد زیادی از مراجعین علاقه مند به مدل های طبیعی بینی میباشند.در واقع مدل طبیعی بینی یک قوس ملایم و یا بدون قوس میباشد که در آن هدف اصلاح ایرادات میباشد و از اقدامات افراطی مانند قوس زیاد،کوچک کردن های زیاد و…پرهیز میشود.

جراحی بینی نیمه فانتزی در شهریار

محبوب ترین مدل جراحی بینی ،نیمه فانتزی میباشد. در این مدل بینی معمولا یک قوس متوسط به بینی داشته میشود و سایز بینی تا حد امکان کوچک میشود.داشتن بینی استخوانی و غضروفی یک ضرورت اصلی برای جراحی نیمه فانتزی در شهریار میباشد.بینی های گوشتی کاندید مناسبی برای جراحی نیمه فانتزی در شهریار نیستند.

جراحی بینی فانتزی در شهریار

جراحی فانتزی بینی در شهریار چندسالی است که از تب و تاب اولیه افتاده و محبوبیت سابق را از دست داده است.جراحی فانتزی بینی با ایجاد یک قوس زیاد و کوچک کردن حداکثری بینی همراه میباشد.در واقع مدل جراحی این بینی به گونه ای است که تمامی افراد متوجه عملی بودن بینی شما میباشد.برای جراحی بینی با مدل فانتزی ،داشتن بینی استخوانی ضروری است.

بهترین جراح بینی در شهریار

جراحی بینی در شهریار جزو جراحی های کم درد میباشد که با مصرف مسکن های ساده قابل التیام میباشد

جراحی بینی در شهریار در کلینیک تندیس  ویا بیمارستان نور شهریار وهمچنین کلینیک های شهر کرج انجام میشود

جراحی بینی در شهریار

هزینه جراحی بینی در شهریار

هزینه جراحی بینی در شهریار بر اساس نوع بینی،پوست و مهارت جراح شما متفاوت میباشد.در واقع هزینه  جراحی بینی بر اساس مهارت پزشک شما و اینکه در کدام مرکز پزشکی جراحی انجام شود متفاوت میباشد.برای مثال جراحی در کلینیک به خاطر آنکه نیاز به بستری شبانه ندارد از بیمارستان حدود20درصدی ارزان تر میباشد.برخی هزینه های جانبی را برای جراحی بینی در شهریار میبایست در نظر بگیرید.هزینه هایی مانند هزینه آزمایش،فتوگرافی و سی تی اسکن سینوس های بینی.

زمان که جراحی بینی همراه با جراحی های زیبایی دیگر باشد،هزینه تمام شده جراحی تغییر میکند.گاهی ممکن است جراحی زیبایی بینی با جراحی افتادگی پلک یا لیفت شقیقه و یا حتی اندوسکوپی سینوس ها انجام شود که هزینه تمام شده بیشتری خواهد داشت

مراقبت های پس از جراحی بینی در شهریار

پس از جراحی بینی مرحله جدیدی از جراحی بینی شروع میشود،در واقع مراقبت های پس از جراحی بینی جزو اساسی از جراحی بینی میباشد که در صورت رعایت کردن نکات خاص،میتواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد.بلافاصله پس از به هوش آمدن در انتقال به بخش،فرآیند نقاهت شما آغاز میشود.اولین اقدام در مراقبت های پس از جراحی بینی استفاده از کمپرس سرد میباشد.

استفاده از کمپرس سرد بعد از جراحی بینی موجب جلوگیری از ایجاد ورم و کبودی پس از جراحی بینی میشود.همچنین کمپرس سرد باعث کاهش درد بعد از عمل میشود.بیشترین اثر کمپرس سرد پس از جراحی طی 48ساعت اول میباشد.

در روزهای اول پس از جراحی بینی بهتر است حدود30درجه زیر سرتان بالا باشد.اینکار کمک زیادی به کاهش ورم میکند.در روزهای اول جراحی بینی در شهریار،توصیه  ما به شما مصرف غذاهای آبکی میباشد.از مصرف غذاهای جویدنی و گاز زدنی پرهیز نمایید.هرچقدر فک شما در روز های اول پس از جراحی کمتر کار کند،بهبودی محل زخم شما بهتر و ورم بینی کمتر میشود.

در روز های اول پس از جراحی بینی،نفس کشیدن از بینی برای شما دشوار خواهد بود.در مواردی هم که تامپون در بینی داشته باشید،اینکار شدنی نیست.پس از کشیدن تامپون بینی،یک حالت گرفتگی در بینی دیده میشود که با استفاده از سرم و اسپری های مخصوص میبایست مرتب بینی را شست و شو دهید.در این روزها از مصرف داروهای مسکن و آنتی بیوتیک و پماد نیز سر تایم خود غافل نشوید.

از مصرف غذهای تند،ترش و فست فود در هفته های پس از جراحی بینی پرهیز کنید.مصرف اینگونه غذاها سبب افزایش ورم بینی میشوند.حتی مصرف این مواد غذایی گاهی ممکن است سبب گرفتگی بینی در روزهای ابتدایی پس از جراحی شوند.

زمان بازگشت به فعالیت های سنگین مانند ورزش کردن،آواز خواندن و فعالیت های اینچنینی بر اساس صلاحدید پزشک شما میباشد.همچنین برای خدمات پوستی صورت،عینک زدن و تزریق بوتاکس و ژل پس از جراحی بینی میبایست با اجازه جراح بینی خود انجام دهید.

یک باور قدیمی پس از جراحی بینی درباره خندیدن و خمیازه کشیدن پس از جراحی بینی وجود دارد که میتواند موجب خراب شدن نتیجه جراحی بینی شود.اما در صورتی که جراحی بینی را نزد بهترین جراح بینی در شهریار انجام داده اید با خیال راحت میتوانید اینکارها انجام دهید.البته که خنده و خمیازه کنترل شده بسیار بهتر میباشد.

منبع

جراحی بینی در شهریار

1 Videos

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *