زاویه سازی فک با تزریق ژل، ژل ها فیلر های مصنوعی اما طبیعی هستند! مصنوعی زیرا در آزمایشگاه ها ساخته می شوند. و طبیعی به این علت که در پوست شما این عناصر (یکی از عناصر موجود در فیلر های ژل، کلاژن می باشد. که وظیفه آبرسانی به پوست را دارد.) وجود دارند!

ژل مصرفی توسط پزشکان در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور، اسید هیالورونیک می باشد. این ژل ها مورد تایید FDA یا سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد.

درباره زاویه سازی صورت با تزریق ژل در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور:

  •  زاویه سازی صورت با تزریق ژل در قسمت آرواره اثر گذار خواهد بود.
  •  در جلسات اول بین ۳ تا ۴ سی سی (بسته به حجم نیاز برای صورتتان) فیلر اسید هیالورونیک به صورت تزریق می شود.

بهترین زمان برای ترمیم ژل های تزریقی بعد از ماه ششم می باشد، اما این احتمال است در هر شخص این زمان متفاوت باشد.

زاویه سازی فک با تزریق ژل
زاویه سازی فک با تزریق ژل

از چه فیلرهایی برای زاویه سازی فک با تزریق ژل در کلینیک تخصصی دکتر نجمه زندی پور استفاده می‌شود؟

بهترین فیلرها یا ژل‌ها برای چانه و خط فک، ژل‌های ساخته شده از هیالورونیک اسید (ماده‌ای است. که به طور طبیعی در بافت همبند پوست ما وجود دارد و به بافت پوستی حجم می‌بخشد.) هستند. هیالورونیک اسید می‌توانید تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب جذب کند. همین امر باعث شده. که توان حجم‌دهی بالایی داشته باشد.

از ژل‌های هیالورونیک اسیدی مختلفی می‌توانیم برای زاویه سازی فک استفاده کنیم. اما ژل ژوویدرم ولوما یا Juvéderm Voluma تنها فیلری است. که برای تزریق در ناحیه‌ی چانه توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده یا FDA تایید شده. ماندگاری ژل ژوویدرم ولوما معمولا ۲ سال است. در این مدت هیالورونیک اسید موجود در ژل به مرور جذب پوست می‌شود.

از شرکت‌ها و برندهای مختلف مثل رستیلین یا Restylane، بلوترو یا Belotero و سایر ژل‌های هیالورونیک اسیدی داخلی و خارجی نیز می‌توان برای زاویه سازی فک استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *