فهرست مطالب

بهترین جراح بینی در کرج در واقع آن پزشکی میباشد که علاوه بر تخصص و مهارت بالا،در اخلاق حرفه ای ونحوه برخورد با بیماران نیز،نمره عالی کسب کرده باشد.دغدغه مشترک بیماران مختلف که به پزشکان با تخصص های گوناگون مراجعه میکنند یک مسئله مشخص بوده و پرسش اساسی این است که بهترین پزشک کیست.درجراحی زیبایی بینی نیز دغدغه اصلی زیبا جویان یافتن بهترین پزشک برای جراحی بینی میباشد

هرشخصی که جراحی بینی انجام داده است و یا در اندیشه رینوپلاستی بینی در کرج میباشد،قطعا جست وجو زیادی برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در کرج انجام داده است. انتخاب پزشک حاذق برای جراحی بینی در کرج علاوه بر آنکه زیبایی واخذ نتیجه مناسب پس از عمل را تضمین میکند،این اطمینان را به شما میدهد که پس از جراحی بینی احتمال ایجاد مشکلات تنفسی و سایر اختلالات زیبایی وعملکردی بینی بسیار پایین میباشد.

اما یافتن بهترین پزشک برای عمل بینی در کرج بسیار دشوار است.چرا که ابتدا برای یافتن بهترین پزشک میبایست ویژگی های یک پزشک با تجربه برای جراحی بینی را بدانید. دانستن ویژگی های یک پزشک حاذق برای جراحی بینی تازه شروع کار شما برای تحقیق و یافتن آن پزشک مورد نظر میباشد.در این پست از وبسایت دکتر نجمه زندی پور جراح ومتخصص فک وصورت درباره نحوه یافتن بهترین جراح بینی در کرج با شما صحبت میکنیم

بهترین جراح بینی در کرج
دکتر نجمه زندی پور بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در کرج کیست؟

دکتر نجمه زندی پور معتقد است که بهترین جراح بینی در کرج علاوه بر تخصص کافی در جراحی،رفتار مناسبی نیز با مراجعین خود دارد،در اینجا برخی از نکات برای یافتن بهترین پزشک  بینی  در کرج را برای شما مرور میکنیم

مهمترین مسئله سابقه ومیزان تجربه پزشک میباشد.بهتر است جراحی را انتخاب کنید که حداقل 5سالی را در شهر کرج حضور داشته و جراحی های بینی زیادی را انجام داده باشد.

اخلاق حرفه ای:یکی از مهمترین نکات در یافتن بهترین پزشک برای رینوپلاستی در کرج،اخلاق و رفتار مناسب پزشک با مراجعین خود میباشد.پزشک همدل و همراه با بیمار،قطعا کمک شایانی به روند درمانی مراجعین میکند.وجدان کاری و اخلاق حرفه ای در هرشغلی زیباست،اما این زیبایی زمانی که با هنر طبابت و جراحی بینی آمیخته میشود،چیزی کمتر از معجزه نخواهد بود.

به صفحات مجازی وتصاویر وبسایت ها توجه نکنید.یکی نکات مهم آن است که هیچوقت به تصاویر موجود در صفحات مجازی مربتط با اعمال جراحی زیبایی اعتماد نکنید.بهترین کار برای مشاهده نمونه کارهای پزشک مورد نظر،مراجعه به مطب ایشان میباشد. مراجعه به مطب از چندین منظر مفید میباشد،نخست آنکه با مراجعین جراح مورد نظر صحبت میکنید.بینی آنهارا میبیند.درباره تمام فرآیند عمل از زمان مشاوره تا پس از آن سوال میتوانید کنید.همچنین میتوانید بینی های مشابه به بینی خود را در آنجا بیابید وتا حدودی درباره فرم بینی خود پس از عمل تصویر ذهنی داشته باشید.

یکی دیگر از موارد مهم،سبک جراحی بینی میباشد.برخی پزشکان فقط یک سبک بینی را جراحی میکنند.برای مثال برخی فقط بینی طبیعی ونچرال وبرخی دیگر نیز صرفا جراحی بینی فانتزی انجام میدهند.حتی برخی پزشکان صرفا یک نوع خاصی از جراحی بینی را انجام میدهند.یا جراحی بینی گوشتی در کرج ویا جراحی بینی استخوانی در کرج را هدف قرار میدهند.پس در یافتن جراح بینی در کرج حتما این نکته را مدنظر داشته باشید.

حتما در میان دوستان وآشنایان شما افراد زیادی هستند که جراحی بینی انجام داده اند.حتما از آنها درباره نام پزشک و میزان رضایتشان سوال کنید.

مشاوره آنلاین یکی از دیگر از راه های ارتباط با جراح بینی در کرج یا تیم ایشان میباشد.مشاوره انلاین برای جراحی زیبایی در کرج معمولا توسط دستیاران جراحان زیبایی و پس از تایید پزشک مورد نظر،انجام میشود.درواقع نظری که به شما داده میشود،ابتدا توسط پزشک مورد نظر تایید شده وسپس به شماگفته میشود. با مشاوره انلاین امکان صحبت با پزشکان مختلفی در تایم کم و اطلاع از نظراتشان وجود دارد.

برای یافتن بهترین جراح بینی در کرج عجله نکنید.لیستی از تمامی جراحان زیبایی شاغل درکرج ابتدا تهیه کنید.سپس رفته رفته طبق معیارهای خودتان و نکاتی که اشاره شد تعدادی از آنها را از لیست خارج کرده ودر نهایت از میان جراحان باقی مانده با مراجعه به مطب هایشان وصحبت با مراجعین و درنهایت مشاوره حضوری،بهترین پزشک برای جراحی بینی در کرج را انتخاب کنید.

فراموش نکنید جراحی بینی به دلیل نتایج غیر قابل بازگشت و تاثیر مستقیم که بر زیبایی دارد یک امر بسیار مهم میباشد که حتما میبایست پیش از جراحی بینی یک پزشک مجرب را انتخاب کنید

دکتر نجمه زندی پور یکی از بهترین جراحان بینی کرج

دکتر نجمه زندی پور جراح ومتخصص فک وصورت در شهر کرج هستند که حدود10سال تجربه در جراحی های مختلف صورت و فک دارند.

تخصص ودانش :ایشان در حدود3سال به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی فعال بوده و همزمان با انجام جراحی های مختلف فک و وصورت،به آموزش دانشجویان رشته های مختلف پزشکی مرتبط با جراحی مشغول بودند. دکتر نجمه زندی پور،از هیچ فرصتی برای یادگیری غافل نمیشند وهمزمان با آموزش به دانشجویان،انجام جراحی های مختلف زیبایی ودرمانی در کورس های آموزشی اساتید بزرگ کشوری و جهانی شرکت نمودند

اخلاق حرفه ای: کمتر کسی را خواهید یافت که فقط یک بار به مطب دکتر نجمه زندی پور مراجعه کرده باشد و از برخورد خوب ایشان با مراجعین وبیمارانشان تعریف نکرده باشد.دکتر نجمه زندی پور از ابتدای دوران دانشجویی تا به امروز،تقدیرنامه های اخلاقی مختلفی را به سبب برخورد مناسب ایشان با مراجعین دریافت نموده اند

جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج بر اساس آنکه بینی اولیه شما چگونه است،نتایج مختلفی دارد.درواقع شکل نهایی بینی در جراحی بینی  بسیار به شکل بینی اولیه بستگی دارد.درواقع آنکه بینی اولیه شما استخوانی باشد یا گوشتی در نتیجه عمل شما تاثیر میگذارد. در اصطلاح به جراحی زیبایی بینی،رینوپلاستی RHINOPLASTY گفته میشود.در جراحی زیبایی بینی معمولا علاوه بر رفع مشکلات ظاهری بینی نیز تا حد امکان وطبق صحبت ها وتوافق شما و پزشک معالج مشکلاتی نظیر انحراف بینی و… نیز رفع میشود در واقع این جراحی سپتورینوپلاستی نامیده میشودseptorhinoplasty.یعنی هم جراحی زیبایی وهم جراحی ترمیم انحراف بینی در هر میزان وسعتی که باشد.

پس بهترین جراح بینی در کرج علاوه بر جراحی زیبایی،جراحی درمانی همزمان را برای شما انجام میدهد

یک اصطلاح رایج دیگر که این روزها ممکن است به گوشتان خورده باشد،تیپ پلاستی بینی tip plasty میباشد.نوک بینی در اصطلاح پزشکی به آن تیپ گفته میشود.تیپ پلاستی در واقع ایجاد تغییرات و جراحی فقط بر روی نوک بینی میباشد.در طی تیپ پلاستی باقی قسمت های بینی دست نخوره باقی میمانند.در واقع تیپ پلاستی یک روش گول زدن بیماران میباشد و عملا90درصد مراجعین برای این روش به نتیجه دلخواه خود نرسیدند.بر اساس یافته های مختلف،حدود5درصد بیماران ممکن است تیپ پلاستی سود ببرند و95درصد بیماران میبایست رینوپلاستی بینی انجام دهند.

یکی دیگر از جراحی های رایج بینی سپتوپلاستی septoplasty را جراحی درمان انحراف بینی میباشد.بیمارانی که از انحراف داخلی بینی رنج میبرند،با این عمل میتوانند به راحتی از تنفس نرمال لذت ببرند.توجه داشته باشید حین انجام سپتوپلاستی در شکل ظاهری بینی هیچ تغییری انجام نمیشود.حین جراحی زیبایی بینی جراح شما به صورت همزمان جراحی انحراف بینی را هم انجام  میدهد.

جراحی بینی در کرج
دکتر نجمه زندی پور بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراحی بینی گوشتی در کرج

 دکتر نجمه زندی پور جراح ومتخصص فک  و وصورت معتقدند که بینی های گوشتی معمولا پوست ضخیم و سایر بزرگی دارند،که گاهی این پوست آنقدر ضخیم و پرمنفذ بوده که به این بیماران پوست پرتغالی گفته میشود.جراحی بینی گوشتی دشوارتر از جراحی بینی استخوانی میباشد.به همین خاطر میبایست حتما به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باشید.

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج در واقع آن پزشکی است که از جدیدترین روش های جراحی برای فرم دادن بینی گوشتی استفاده کند.زیرا بینی گوشتی به سبب پوست ضخیم بیماران،صرفا با تغییر شکل در غضروف ها واستخوان های بینی به فرم دلخواه نمیرسد.

 بهترین جراح بینی گوشتی در کرج اگر بینی شما را عمل کند ولی به نکات مراقبتی پس از جراحی دقت نکنید وهمچنی صبور نباشید،به نتیجه دلخواه ممکن است نرسید زیرا مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی در کرج بسیار مهم است چرا که بینی گوشتی پس از جراحی بسیار ورم کرده و از طرفی هم حدود دوسال و یا بیشتر طول میکشد تا ورم آن کم شود.

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

دکتر نجمه زندی پور اعتقاد دارند که بهترین جراح برای بینی های استخوانی در کرج آن پزشکی میباشد که علاوه بر تخصص بالا و تجربه زیاد در زمینه انواع جراحی های زیبایی صورت به خصوص رینوپلاستی بینی های استخوانی، اخلاق و وجدان کاری را سر لوحه کارهای خود قرار داده باشند.

بینی های استخوانی در صورتی که پوست نرمالی داشته باشند،نه آنچنان ضخیم و نه آن چنان نازک،معمولا کیس مناسبی برای جراحی بینی میباشند.زیرا در این نوع بینی ها جراح با فرم دادن به استخوان وغضروف های بیمار طبق نظر بیمار و ویژگی های بینی وچهره وی،شکل نهایی بینی را جراحی میکند.در جراحی بینی معمولا ورم بینی تا یکسال پس از جراحی به میزان قابل توجهی کم شده ورفته رفته به سمت فرم نهایی میل میکند.

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج هم اگر بینی شما را جراحی کند اما مراقبت های لازمه پس از جراحی را به دقت انجام ندهید،ممکن است به نتیجه دلخواه خود پس از جراحی بینی استخوانی درکرج نرسید.پس مسئله کلیدی در جراحی بینی استخوانی مراقبت های پس از آن میباشد

توصیه دکتر نجمه زندی پور و بهترین جراح بینی در کرج به تمامی  مراجعین آن است که مراقبت های پس از جراحی بینی را جدی بگیرند چرا  نیمی از فرآیند موفقیت پس از جراحی میباشد.

 انواع روش های جراحی بینی در کرج

عمده ترین روش های جراحی بینی در کرج عبارت است از جراحی بینی باز وجراحی بینی بسته.بیشتر جراحان زیبایی در کرج از روش جراحی باز استفاده میکنند.در این روش امکان ایجاد تغییرات گسترده در بینی در طی تایم مناسبی را فراهم میکند.

در طی جراحی بینی به روش بسته در کرج جراح بینی ،ساختارهای بینی را کمتر تحت تاثیر قرار میدهد ولی زمان زیاد تری نسبت به جراحی باز نیاز دارد.درواقع همین دستکاری کمتر بینی طی عمل باعث محبوبیت این روش بین برخی از زیباجویان شده است.

انتخاب نوع روش جراحی بینی را بهتر است بر عهده  پزشکتان بگذارید.زیرا گاهی یک نوع بینی با جراحی باز ممکن است نتیجه بهتری بگیرد و گاهی بینی دیگر صرفا با جراحی بسته بهترین نتیجه را اخذ کند.پس برای انتخاب روش جراحی بینی وسواس نداشته باشید و این مسئله را کاملا بر عهده پزشک معالجتان قرار دهید. بهترین جراح بینی در کرج بر اساس نوع بینی بهترین رویکرد جراحی را انتخاب میکند.

انواع مدل های جراحی بینی

به طور کلی سه مدل اصلی در جراحی بینی دیده میشود که شامل طبیعی،نیمه فانتزی وفانتزی میباشد.

جراحی بینی طبیعی در کرج

جراحی بینی طبیعی یا نچرال در کرج امروزه رفته رفته محبوبیت بیشتری را در میان مراجعین پیدا کرده است.در واقع  طی جراحی بینی با مدل طبیعی یا نچرال صرفا ایرادات بینی رفع شده وبینی فرم بهتری میگیرد.این مدل هیچگونه قوسی از نیمرخ ندارد.امروزه طیف عظیمی از بیماران طرفدار این مدل میباشند زیرا در صورتی که بهترین جراح بینی طبیعی در کرج را انتخاب کنید،به ندرت ممکن است کسی متوجه جراحی شدن بینی شما شود.بهترین جراح بینی در کرج بینی شما را میتواند به صورت نچرال و طبیعی عمل کند

 دکتر نجمه زندی پور معتقند بهترین جراحی بینی طبیعی در کرج میبایست آنقدر مهارت و تجربه داشته باشد که حین عمل بینی بیمار را طبق معیارهای زیبایی شناسی و همچنین ترجیح بیمار انتخاب نماید. اغلب اقایان و مراجعین میانسال ما علاقه به جراحی بینی طبیعی دارند.البته امروزه شاهد آن هستیم که تعداد قابل توجهی از زیباجویان جوان ما نیز به جراحی با بینی طبیعی علاقه مند شده اند

 بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در کرج

 دکتر نجمه زندی پور یادآور براین باورند که طیف عظیمی از بیماران از دیرباز تا کنون به دنبال جراحی بینی با مدل نیمه فانتزی بوده اند.در واقع طی جراحی بینی با مدل نیمه فانتزی بینی شما از نیمرخ قوس میگیرد وسایز آن نیز کوچکتر میشود.در واقع بینی نیمه فانتزی را بیشتر دختران جوان وخانم های میانسال میپسندند.

 دکتر نجمه زندی پور:برای جراحی بینی نیمه فانتزی در کرج حتما میبایست بینی استخوانی یا گوشتی داشته باید،در مواقعی که  مراجعین بینی گوشتی داشته و تقاضای بینی نیمه فانتزی دارند،میبایست،غضروف های بینی معاینه شوند.زیرا عموما بینی های گوشتی کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی نیستند.

توصیه دکتر نجمه زندی پور و بهترین جراح بینی در کرج آن است که درباره انتخاب مدل بینی حتما با جراح خود درباره بهترین مدل بینی که با چهره آنها سازگار است، مشورت کنند.

 بهترین جراح بینی فانتزی در کرج

 دکتر نجمه زندی پور:جراحی بینی نیمه فانتزی یکی دیگر از مدل های جراحی بینی درکرج میباشد.این مدل بینی معمولا با قوس زیاد و کوچک کردن سایز بینی تا جایی که امکان دارد. این مدل طرفداران خاص خود را دارد ومعمولا مورد پسند همه افراد نمیباشد.

جراحی بینی فانتزی در کرج را معمولا دختران جوان علاقه مند به مد وزیبایی انجام میدهند.کمتر دیده شده که اقایان وخانم های میانسال طرفدار جراحی بینی فانتزی در کرج باشند.شرط اصلی برای جراحی بینی فانتزی در کرج داشتن بینی استخوانی با پوست مناسب میباشد.افرادی که بینی گوشتی ویا بینی استخوانی با پوست ضخیم دارند به هیچ عنوان به جراحی بینی فانتزی نباید فکر کنند.چون این کار عملا شدنی نیست.

مراقبت های پس از جراحی بینی در کرج

پس از یافتن بهترین جراحی بینی در کرج و جراحی بینی نزد وی،حال مرحله نقاهت و مراقبت از بینی آغاز میشود. مراقبت های پس از جراحی رینوپلاستی که دو قسمت مهم تقسیم میشوند.قسمت اول مراقبت ها در طی چند روزاول میباشد و قسمت دوم مراقبت های طولانی مدت پس از جراحی بینی میباشد.

طی چند روز اول پس از جراحی بینی،ورم صورت،زیر چشم ها وخود بینی به شدت وجود دارد،علاوه بر ورم ،کبودی نیز وجود داشته و در ساعاتی ابتدایی پس از جراحی بینی بیشتر و بیشتر میشود.بهترین اقدام برای جلوگیری از افزایش کبودی و ورم به دنبال جراحی بینی استفاده از کمپرس سرد در 48ساعت اول پس از جراحی میباشد.

البته ممکن است پزشک شما داروهای ضدالتهاب نیز برای شما تجویز کنند.برخی از همکاران نیز ممکن است مصرف مواد طبیعی همچون آب کرفس،آناناس و… را نیز توصیه کنند.

مراقبت های پس از جراحی بینی
بهترین جراح بینی در کرج

درد بینی پس از جراحی بینی بسیار ناچیز بوده و گاهی حتی نیاز به مصرف مسکن وجود ندارد.درصورت احساس درد میتوان از مسکن های ساده مصرف نمود.

طی چند روز اول پس  از جراحی بینی حتما از غذاهای نرم استفاده کنید.از جویدن غذاهای سفت پرهیز کنید.حتما مایعات را با حجم زیاد مصرف کنید.

طی چند روز اول پس از جراحی بینی،حتما سر و گردنتان حدود30درجه بالاتر از سطح قلبتان باشد.این کار به کاهش ورم کمک میکند.بدین منظور کافیست زیر سر خود دو بالشت قرار دهید.

مسکن و آنتی بیوتیک دو داروی اصلی تجویز شده پس از جراحی بینی میباشد که حتما سر وقت میبایست با میزان کافی آب مصرف کنید.

تا زمان برداشتن گچ بینی استحمام ممنوع است.به هیچ عنوان تا زمان برداشتن گچ بینی نباید به صورت وبینی آب بخورد،زیرا  این کار میتواند سبب جدا شدن چسب و گچ بینی شود.زمان خارج کردن تامپون های بینی و همچنین زمان آغاز شست وشوی بینی پس از جراحی رینوپلاستی بر اساس نظر هر پزشک متفاوت میباشد.

یکی از مواردی که بیماران اغلب از آن ترس دارند،تامپون بینی هست به طوری که حتی برخی از بیماران به دنبال جراحی هستند که از تامپون استفاده نکند.توجه داشته باشید که داشتن تامپون در بینی برای دو روز آنقدر سخت نیست وبیماران به راحتی آنرا تحمل میکنند.کشیدن تامپون نیز بسیار ساده بوده و جای نگرانی نیست. پس توصیه ما به شما آن است که استفاده از تامپون  یا عدم استفاده از تامپون را از معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی در کرج حذف کنید.

بهترین جراح بینی در کرج برای بینی شما ممکن است تامپون استفاده کند و اینکار به نتیجه بهتر به دنبال جراحی بینی کمک میکند

خروج خون آبه پس از جراحی بینی تا حدود5روز اول طبیعی بوده ورفته رفته کم میشود.

ممکن است پس از جراحی بینی گلو درد را تجربه کرده باشید.گلو درد به خاطر لوله تنفسی ای است که حین بیهوشی برای تنفس مصنوعی در حلق شما کارگذاشته میشود.درصد کمی از بیماران دچار گلو درد بعد از بیهوشی میشوند.درمان اصلی گلو درد پس از بیهوشی مصرف مایعات ولرم و گرم وهمچنین مصرف همان داروهای تجویز شده برای بینی میباشد.معمولا گلو درد پس از جراحی رینوپلاستی بین 48تا72ساعت بعد از عمل از بین میرود.

معمولا از همان روز اول پس از جراحی بینی میتوانید به کارهای روزمره شخصی خود برسید.اما توجه داشته باشید بهتر است تمام مدتی که گچ بر روی صورت شما هست استراحت کنید.همچنین زمان شروع ورزش و فعالیت های سنگین اینچنینی را جراح شما انتخاب میکند.

منبع

جراحی همزمان پلک وبینی در کرج

پس از یافتن بهترین جراح بینی در کرج ممکن است برای جراحی همزمان پلک ها نیز با یک مرتبه بیهوشی وسوسه شوید.برای  اینکه بدانید کاندید مناسبی برای جراحی پلک فوقانی یا تحتانی هستید،حتما میبایست توسط پزشک متخصص معاینه شوید.گاهی ممکن است علاوه بر جراحی پلک؛جراحی لیفت شقیقه نیز به افزایش جذابیت و زیبایی شما کمک کند.توصیه ما به شما آن است که اگر در میانسالی به دنبال جراحی زیبایی بینی هستید،حتما به انجام جراحی بلفاروپلاستی و لیفت شقیقه به صورت همزمان و با یک مرتبه بیهوشی فکر کنید.دکتر نجمه زندی پور جراح ومتخصص فک و وصورت،علاوه بر تبحر در جراحی بینی،در جراحی پلک در کرج نیز سابقه ومهارت بالایی دارند.جراحی پلک هم به صورت بیهوشی وهم با بی حسی موضعی قابل انجام میباشد.

 

برای جراحی بینی به کدام پزشک مراجعه کنم؟

یکی از سوالات رایج زیباجویان آن است که  برای جراحی زیبایی بینی در شهر کرج به کدام پزشک متخصص باید مراجعه کنیم.جراح گوش،حلق وبینی برای جراحی زیبایی بینی بهتر است یا جراح فک وصورت ویا جراح زیبایی وپلاستیک.در واقع تمامی پزشکانی که از آنها یاد شد،در دوره تخصص و فوق تخصص خود روش های جراحی بینی را فراگرفته وهمگی به میزان برابر  وکافی دانش وتجربه برای جراحی بینی دارند.پس برای انتخاب جراح بینی از یکی از سه تخصص گوش،حلق وبینی،جراح فک وصورت وهمچنین فوق تخصص پلاستیک یکی را میتوانید بر اساس آنچه در بالاتر توضیح داده شد انتخاب نمایید.پس بهترین جراح رینوپلاستی در کرج را از بین سه گروه متخصص و طبق چک لیست توضیح داده شده میتوانید بیابید.البته گاهی در موارد شدید مشکلات تنفسی و یا سینوزیت های وسیع وشکستگی های بسیار زیاد و پیچیده ممکن است بیماران از جراحی توسط جراح گوش،حلق و بینی سود بیشتری ببرند.

جراح گوش،حلق وبینی و جراح فک وصورت به صورت تخصصی بیماری های مربوط به سرو گردن با تفاوت های خاص نسبت به یکدگیر فراگرفته اند.پس برای جراحی بینی نزد جراح فک وصورت و متخصص گوش،حلق وبینی و حتی فوق تخصص جراحی پلاستیک خیلی تفاوتی وجود ندارد

 دکتر نجمه زندی پور معتقند برای آشنایی با بهترین جراحی بینی در کرج در سال1401 بهتر است این مطلب را به طور کامل مطالعه نمایید

هزینه جراحی بینی در کرج به موارد مختلف از جمله مهارت جراح وهمچنین انجام عمل در کلینیک یا بیمارستان بستگی دارد.بهترین جراح بینی در کرج لزوما قیمت بالاتری نسبت به سایر جراحان بینی نخواهد داشت

سوال قدیمی زیباجویان آن است که کدام فصل برای جراحی بینی بهتر است.به طور کلی این پرسش اشتباه میباشد و تفاوتی میان فصل ها برای جراحی بینی وجود ندارد مگر برای بیمارانی که آلرژی شدید دارند

جراحی بسته بینی در کرج

جراحی بینی به روش بسته یاclosed rhinoplasty یک روش جراحی بینی میباشد.در این روش هیچ برشی بر روی بینی و پوست میان دو سوراخ بینی دیده نمیشود.در این روش بر خلاف روش جراحی باز بینی،جراح به ساختارهای بینی دید مستقیم نداشته و جراحی بینی را طبق مهارت وتجربه خود انجام میدهد.گروهی از بیماران به دلیل استرس ناشی از باقی ماندن محل برشی بینی حین جراحی،روش بسته را ترجیح میدهند. در جراحی به روش بسته برش بینی از داخل مخاط بینی زده میشود.جراحی بینی به روش بسته در کرج نسبت به جراحی بینی به روش سنتی کمتر رایج است.برای انجام جراحی بینی بسته در کرج میتوانید نزد دکتر نجمه زندی پور مشاوره دریافت نمایید.

جراحی بسته بینی در کرج همچون سایر روش های جراحی بینی استخوانی،گوشتی،فانتزی و نیمه فانتزی با بیهوشی عمومی(بیهوشی کامل)انجام میشود

جراحی بینی در بیماران آسمی

جراحی بینی در کرج در بیماران آسمی توسط دکتر نجمه زندی پور انجام میشود.در فرم ارزیابی اولیه زیباجویان که در مطب دکتر زندی پور تکمیل میشود،شامل لیستی از تمامی بیماری ها مهم وتاثیر گذار در بیهوشی و جراحی بینی میباشد.یکی از بیماری های شایع و مهم در مراجعه کنندگان برای جراحی بینی،آسم میباشد.آسم به چند درجه مختلف تقسیم میشود.در بیماری آسم خفیف،معمولا بیماران با رعایت یکسری نکات خاص و گاهی مصرف اسپری به طور کامل درمان میشوند.اما در موارد شدیدتر نیازمند مصرف مداوم اسپری و همچنین قرص های خوراکی میباشد.در صورتی که آسم کنترل شده دارید وتحت نظر پزشک فوق تخصص ریه میباشید برای جراحی بینی جای نگرانی وجود ندارد و میتوانید به صورت ایمن بیهوش شوید.البته توصیه دکتر نجمه زندی پور به مراجعین خود آن است که حتما پیش از جراحی از پزشک معالج خود تائیدیه جهت عمل بینی و بیهوشی بیاورند.

معمولا بیماران آسمی که کنترل مناسب شده باشند نیز در دوره نقاهت پس از جراحی مشکل خاصی نداشته و این دوران را مانند افراد با عملکرد طبیعی ریه سپری میکنند.

جراحی همزمان زیبایی بینی و سینوزیت 

یکی از مشکلات رایج برخی زیباجویان کاندید جراحی رینوپلاستی،وجود سینوزیت و اختلالات سینوس ها میباشد.اغلب این بیماران تمایل دارند که همراه با انجام جراحی بینی،مشکل سینوزیت آنها نیز با جراحی رفع گردد. برای رفع مشکل سینوزیت همراه با جراحی زیبایی میبایست ابتدا علت دقیق بروز سینوزیت را در بیمار جست و جو کرد.در برخی از بیماران وجود انحراف بینی  علت اصلی بروز سینوزیت میباشد.این گروه از بیماران با جراحی زیبایی بینی و رفع انحراف بینی،تا حد زیادی از مشکل سینوزیت رهایی میابند.درمان اصلی و اولیه در مشکلات سینوزیت،درمان دارویی و حمایتی مانند تجویز آنتی بیوتیک ها و شست و شوی منظم سینوس ها میباشد. در صورت عدم درمان مناسب،ممکن است بیماران نیاز به اندوسکوپی سینوس ها برای تخلیه کامل ترشحات باشند

بهترین زمان جراحی بینی در کرج

 یکی از بهترین زمان ها برای جراحی بینی در کرج و ایران اواخر فصل اسفند میباشد به گونه ای که برخی افراد از آن به عنوان زمان طلایی برای جراحی بینی یاد میکنند.در واقع انجام عمل جراحی در روزهای آخر سال در اسفند به گونه ای میباشد که بیماران میتوانند از تعطیلات نوروز برای استراحت و دوران نقاهت خود استفاده کنند. وقت های آخر اسفند برای جراحی بینی جزو پرطرفدارترین زمان های ممکنه جهت جراحی میباشد و معمولا از اوایل زمستان و یا اواسط پاییز پر میشود.برای انجام جراحی بینی در روزهای آخر اسفند ماه نزد دکتر نجمه زندی پور هیچگونه نگرانی بابت برداشتن گچ و چسب زدن بینی و همچنین پاسخگویی به سوالات خود نداشته باشید،زیرا پس از جراحی بینی در کرج توسط دکتر نجمه زندی پور،دستیاران دکتر طی ایام نوروز در تمامی ساعت شبانه روز پاسخگو بیماران محترم هستند.همچنین در روزهای از پیش تعیین شده نیز برای چسب زدن در مطب حضور دارند.

جراحی ترمیمی بینی در کرج

با گذشت زمان و به دلایل مختلفی نظیر:عدم مراقبت صحیح،ضربه،جراحی غیر موفق و …بینی فرد از حالت مطلوب پس از جراحی بینی خارج میشود.جراحی ترمیمی بینی در کرج یک راه ثانویه برای اصلاح مشکلات بینی که طی جراحی اولیه رفع نشده اند  ویا پس از آن ایجاد شده اند میباشد.جراحی ترمیمی بینی بسیار حساس تر وسخت  از جراحی اولیه میباشدزیرا اولین و مهمترین مسئله در حراحی ترمیمی بینی خواسته های بیماران میباشد که باید به واقعیت نزدیک شوند و دومین مسئله چسبندگی های زیاد بافت ها بر اثر جراحی قبلی میباشد.معمولا در جراحی های ترمیمی در کرج و سایر شهر های ایران خیلی امکان تغییر سایز بینی وجود ندارد و مهمترین چیزی که دستخوش تغییرات میتواند قرار گیرد،فرم بینی،رفع مشکلات تنفسی وغیر قرینگی ها میباشد.

عموماجراحی ترمیمی و ثانویه بیماران پزشک جدیدی را انتخاب میکنند.توصیه ما به شما برای انتخاب پزشک،مراجعه حضوری به مطب ایشان و صحبت نزدیک با بیماران و مراجعین و خود جراح میباشد.معمولا برای انجام جراحی ثانویه بینی در کرج بیهوشی عمومی انتخاب میشود.البته گاهی رفع ایرادات بینی با تزریق داروی بیحسی امکان پذیر است.

بهترین جراح بینی در کرج چه استاندارهایی را میبایست رعایت نماید

بهترین جراح بینی در کرج حین جراحی زیبایی بینی یک اولویت اصلی را میبایست مدنظر خود قرار دهد و آن نحوه تنفس بیماران بعد از جراحی بینی میباشد،در واقع تنفس بیماران اصلی ترین هدف در جراحی های بینی میباشد زیرا در صورت خدشه دار شدن تنفس بیماران طی جراحی،زیبایی دیگر هیچ اهمیتی ندارد.دکتر نجمه زندی پور جراح بینی در کرج هستند که با استفاده از تکنیک های ویژه و به روز در جراحی بینی، عملکرد تنفسی بیماران را حفظ و بهبود میبخشند.یکی از دلایل شایع اختلال در تنفس قبل از جراحی انحراف بینی میباشد که با جراحی زیبایی بینی رفع میشود.

همچنین بهترین جراح بینی در کرج علاوه بر آنکه حین جراحی به تنفس و عملکرد آن دقت دارند به ایجاد تناسب بین اجزا مختلف بینی حین جراحی پایبند میباشند.در واقع یک جراح بینی خوب در کرج ،بینی بیماران را بر اساس معیارهای زیبایی شناسی چهره فرد و سایر اجزا صورت جراحی میکند.تناسب در انجام عمل بینی بسیار مهم است برای مثال بینی های نوک تیز میتوانند چهره فرد را خشن و جدی نشان دهند و به همین سبب باید حتما درباره تمایل بیمار به چنین چهره جدیدی را جراح پیش از عمل از زیباجویان خد بپرسد.همچنین قوس زیاد در برخی سنین و افراد ممکن است زیبایی آنچنانی نداشته باشد و حتما جراح بینی خوب در کرج به این نکات قبل از عمل دقت میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *