بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج کیست و چه ویژگی هایی دارد؟ به دلیل پیچیده بودن جراحی ترمیمی بینی و مهم بودن آن انتخاب پزشکی که تجربه و مهارت بالایی در انجام جراحی ترمیمی بینی دارد اصل مهمی است. در مواردی که جراحی بینی توسط پزشک بی تجربه و بی مهارت انجام شده باشد امکان بروز مشکلات در ساختار یا ظاهر بینی وجود دارد. در این موارد به دلیل موفق نبودن جراحی بینی فرد نیاز به انجام جراحی ترمیمی بینی دارد. در این مقاله قصد داریم با بیان ویژگی های بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج به شما در انتخاب پزشک کمک کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج باید ویژگی هایی را دارا باشد تا با خیال راحت به او اعتماد کرده و جراحی ترمیم بینی را به او سپرد. مهم ترین ویژگی هایی که باید دارا باشد عبارتند از:

بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج

نحوه انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی در کرج به دلیل حساسیت های بیشتر نسبت به جراحی بینی در کرج نیاز است حتما پیش جراح با تجربه و مهارت انجام شود. برای انتخاب جراح خوب، نمونه کارهای پزشک مورد نظر را در شبکه های اجتماعی و اینترنت مشاهده کنید. نظر افرادی که پیش ایشان عمل انجام داده اند را بپرسید که آیا راضی هستند یا خیر. برای این کار می‌توانید به مطب پزشک مورد نظر رفته و از مراجعه کنندگان میزان رضایتشان را بپرسید. حتما قبل از عمل متوجه شوید که آیا مشکل شما با جراحی ترمیمی بینی رفع می‌شود یا خیر. توصیه دکتر نجمه زندی پور به زیباجویان عزیز برای یافتن بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج آن است که به تصاویر و نظرات فضای مجازی بسنده نکنند و حتما برای انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج به مطب همکاران مختلف مراجعه کنند وبا زیباجویان آنها صحبت کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر شما در حال بررسی برای انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج هستید از تجربیات و مشاوره های دکتر زندی پور بهره ببرید.

مزایای انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی در کرج

یکی از مزایایی که در انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی با آن مواجه هستیم استفاده همزمان از جدیدترین تکنیک ها می‌باشد. مزایای دیگر این است که ممکن است در مواردی بهترین دکتر با توجه به وضعیت شما تکنیک و راهکارهای مختلفی را پیشنهاد دهد.

چرا برای جراحی ترمیمی بینی دکتر نجمه زندی پور را انتخاب کنیم؟

دکتر نجمه زندی پور با سابقه حدود 10 ساله در جراحی فک  وصورت وتجربه انجام حداقل 3000 هزار جراحی بینی در نقاط مختلف ایران می‌باشند. ایشان علاوه بر آنکه جراحی بینی را نزد اساتید بزرگ این رشته آموخته اند، دوره های زیباشناسی صورت و کورس های آموزشی جراحی پیشرفته بینی را در داخل و خارج کشور گذرانده اند. در جلسه مشاوره با دکتر نجمه زندی پور درباره جراحی ثانویه بینی، ایشان به دقت صحبت های شما را درباره رینوپلاستی اولیه را  شما گوش می‌دهند، زیرا صحبت کامل و دقیق درباره بینی عمل شده، در جراحی ثانویه بینی یا جراحی ترمیمی به پزشک شما کمک می‌کند. توجه داشته باشید که در جراحی ترمیمی هرآنچه که مد نظر مراجعین محترم  درباره بینی می‌باشد، قابل عملی شدن ممکن است نباشد و دکتر نجمه زندی پور جراح ترمیمی بینی در کرج با صداقت کامل در جلسه مشاوره درباره این موارد با شما صحبت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *