فهرست مطالب

جراحی بوکال فت در کرج عبارت است از تخلیه چربی های اضافی در ناحیه گونه.در واقع برداشتن این چربی ها موجب لاغرتر نشان دادن چهره و کانتوری شدن صورت میشود.اسم این جراحی از محل چربی ها گرفته شده است.در واقع چربی های بوکال همان بافت های چربی موجود داخل دهان(قسمت لپ ها) میباشد.این جراحی یکی از جراحی های پر طرفدار به منظور زاویه سازی چهره میان افراد مختلف جامعه میباشد.

در طی جراحی بوکال فت در کرج،از داخل دهان برشی در قسمت داخلی دهان و لپ ها داده میشود و بافت های چربی خارج میشود.به دنبال این کار صورت لاغر تر و خوش فرم تر به نظر میرسد.در واقع بر اساس استاندارهای زیبایی شناسی،مثلث صورت باید به صورت وارونه به سمت پایین باشد.(نوک مثلث به سمت پایین باشد) در واقع در چهره های چاق،این مثلث به شکل معکوسی قرار دارد.جراحی بوکال فت با بی حسی موضعی به راحتی قابل انجام میباشد.

هزینه جراحی بوکال فت

هزینه جراحی بوکال فت در کرج

هزینه جراحی بوکال فت در کرج به عامل مهم مهارت جراح و محل انجام جراحی بستگی دارد.در واقع پزشکان با تجربه تر و ماهرتر قطعا هزینه بالاتری برای جراحی بوکال فت در کرج اخذ میکنند.همچنین در صورت انجام جراحی بوکال فت در کرج  در کلینیک جراحی محدود همراه با بیهوشی،هزینه آن بالاتر نیز میباشد.گاهی ممکن است همراه با جراحی بوکال فت،اعمال دیگری مانند بلفاروپلاستی و.. نیز انجام شود.

به دلیل آنکه جراحی بوکال فت کاملا جنبه زیبایی دارد،امکان انجام آن با بیمه تکمیلی وجود ندارد.

بهترین دکتر برای جراحی بوکال فت در کرج

بهترین جراح بوکال فت در کرج آن جراحی است که علاوه بر تخصص ومهارت در انجام این جراحی،تجربه کافی برای جراحی بوکال فت داشته باشد.برای یافتن بهترین جراح بوکال فت در کرج ابتدا میتوانید از طریق اینترنت،سایت ها وصفحات مجازی لیستی از پزشکان مدنظر را تهیه کنید.در گام دوم حتما میبایست به صورت حضوری در مطب پزشکان مورد نظر حضور یافته واز نزدیک با بیماران آنان صحبت کنید.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین پزشک برای جراحی بوکال فت در کرج،نحوه برخورد پزشک و پاسخگویی ایشان در رابطه با بیماران و مراجعین میباشد.بسیار مهم است که پزشک شما وتیم ایشان از زمان قبل و پس از جراحی بوکال فت در کرج،همراه مراجعین باشد.

پزشکان مختلفی با تخصص های گوناگون میتوانند جراحی بوکال فت انجام دهند.جراحان عمومی،جراحان پلاستیک،جراحان فک وصورت،جراحی گوش،حلق وبینی عمده ترین پزشکانی هستند که توانایی وتخصص انجام این جراحی را دارند.

برای آگاهی و شناختن بهترین جراح بینی در کرج بر روی لینک کلیک نمایید

آمادگی قبل از انجام بوکال فت در کرج

نخستین اقدام برای انجام جراحی بوکال فت در کرج،یافتن پزشک ماهر برای انجام این کار میباشد.پس از انتخاب پزشکتان،معمولا یک تا دو جلسه مشاوره برای جراحی بوکال فت نیاز است.به سبب سرپایی بودن این جراحی معمولا در مطب ویا کلینیک انجام میشود.

انجام فتوگرافی چهره قبل از جراحی بوکال فت بستگی به نظر پزشک معالج دارد.

اگر جراحی بوکال فت با بی حسی موضعی انجام شود،نیاز به انجام آزمایش خاصی وجود ندارد.اما در صورتی که حین مسواک زدن از لثه ها یا کنار دندان احساس خونریزی دارید،بهتر است به اطلاع پزشکان برسانید.در این مواقع انجام تست انعقادی سودمند است.

بهتر است از 6ساعت قبل از جراحی ناشتا باشید.البته تا یک ساعت پیش از جراحی میتوانید از مایعات مصرف کنید

مراقبت های پس از جراحی بوکال در کرج

عموما جراحی تخلیه بوکال فت با بی حسی انجام میشود و بیماران از فردای روز عمل میتوانند به فعالیت های روزمره خود بازگردند.برای شروع فعالیت های سنگین مانند ورزش باید حداقل 2هفته ای صبر کرد.

 معمولا محل جراحی و برش ایجاد شده طی دو هفته کاملا بهبود پیدا میکند اما پس از جراحی بوکال فت در کرج،محل جراحی تا 6ماه ورم دارد و برای دیدن نتیجه نهایی باید صبر کرد.

طی سه روز اول پس از جراحی میبایست از رژیم غذایی نرم استفاده کرد.بهتر است در یکی دو هفته اول پس از جراحی تخلیه چربی بوکال  در کرج کمتر صحبت کرد وکمتر از غذاهای جویدنی استفاده نمود،زیرا حرکت کمتر فک از ورم بیشتر محل جراحی جلوگیری میکند

در صورتی که همراه با جراحی بوکال فت،اعمال دیگری مانند لیفت شقیقه،لیفت صورت و… انجام داده اید،ممکن است زمان این مراقبت ها کمی طولانی تر باشد

در برخی موارد ممکن است نیاز به مصرف دهانشویه حاوی آنتی بیوتیک برای پیشگیری از عفونت بعد از جراحی تخلیه بوکال فت باشد.

پس از جراحی بوکال فت  در کرج ،مانند هر جراحی دیگری،میبایست داروی مسکن و آنتی بیوتیک مصرف نمایید.حتما طبق دستور پزشکتان در زمان های مشخص شده داروها را مصرف کنید.

عوارض جراحی بوکال فت

خونریزی

آسیمتری چهره:آسیمتری عبارت است از غیرقرینگی

عفونت

آسیب به اعصاب،احساس و فلجی

آسیب به مجاری غدد بزاقی

 احتمال تمامی عوارضی که به دنبال جراحی بوکال فت ذکر شد،بسیار اندک میباشد.بهترین راه برای کاهش شانس بروز عوارض به دنبال جراحی بوکال فت،مراجعه به پزشک ماهر و مجرب میباشد.

منبع

لیست پخش

1 Videos

 ماندگاری جراحی بوکال فت در کرج معمولا دائمی میباشد. مگر در صورتی که زیباجویان بیشتر ۱۰کیلو وزن اضافه کنند،به احتمال فراوان نتیجه جراحی بوکال فت تحت تاثیر قرار میگیرد

جراحی بوکال فت در کرج برای   افراد با صورت چاق بهتر است انجام شود.بیماران با صورت لاغر از جراحی بوکال فت سودی نمیبرند

درد پس از جراحی بوکال فت معمولا جزو دردهای خفیف تا متوسط دسته بندی میشود که با مصرف مسکن های ساده بهبود میابد.در متد دکتر زندی پور پس از جراحی بوکال فت داروی بی حسی در قسمت های تولید کننده درد تزریق شده و بیماران در 24ساعت اول پس از جراحی بوکال فت در کرج دردی حس نمیکننذ

بهترین زمان انجام جراحی بوکال فت در کرج

بهترین زمان جراحی بوکال فت در کرج با توجه به شرایط هر شخص متفاوت میباشد.بعد از جراحی بوکال فت بهتر است حدود3روز استراحت داشته باشید.البته تورم ناشی از جراحی بوکال فت در کرج ممکن است تا چند هفته باقی بماند.بر اساس پرسش ما از بیماران،یکی از بهترین زمان های انجام جراحی بوکال فت در کرج،روزهای پایانی اسفند ماه میباشد.زیرا در این روزها پس از انجام جراحی میتوان در تعطیلات عید نوروز به میزان کافی استراحت نموده و پس از آن با بهبودی نسبتا کامل به فعالیت های عادی خود بازگردید.دکتر نجمه زندی پور جراح فک و صورت در کرج میباشند که در روزهای نزدیک به عید نوروز به تعداد بسیار محدودی نوبت برای جراحی  بوکال فت میدهند.اگر نگران کشیدن بخیه ها و پانسمان در ایام نوروز هستید باید بدانید که مطب دکتر نجمه زندی پور در زمان تعطیلات نوروز در برخی روزها باز بوده ودستیاران دکتر پذیرای بیماران هستند.همچنین از طریق مسیرهای اینترنتی نیز دستیاران دکتر زندی پور پاسخگویی مراجعین محترم هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *