جراحی بینی ارزان در کرج

جراحی بینی ارزان در کرج+هزینه۱۴۰۳

فهرست مطالب

جراحی ارزان بینی در کرج یکی از خواسته های شایع بیماران میباشد.قطعا زمانی که کمترین هزینه و بیشترین اثربخشی در هر معامله ای باشد،لذت آن دو چندان میباشد.به همین دلیل جراحی بینی ارزان در کرج توسط بسیار از بیماران تقاضا میشود.اما مسئله مهم تر آن است که در جراحی زیبایی بینی،مهمترین مسئله یافتن بهترین جراح بینی میبباشد و هزینه جراحی دراولویت های بعدی قرار میگیرند.

در این پست قصد داریم تا بیشتر درباره نحوه جراحی ارزان بینی درکرج صحبت کنیم.باید بررسی کنیم که تا چه میزان این تبلیغات صحیح است و واقعا جراحی بینی در کرج با 5میلیون صحیح است یا صرفا تبلیغات گول زننده میباشد.

جراحی ارزان بینی در کرج یک جمله کلیشه ای و قدیمی میباشد.اما در عین حال اغلب از بیماران شنیده میشود. برای جراحی ارزان بینی در کرج ابتدا میبایست، جراح مورد نظر را پیدا کنید.برای یافتن بهترین جراح بینی در کرج مطالعه این پست را به شما پیشنهاد میکنیم.اما فراموش نکنید که هیچ ارزانی بی علت نیست.هزینه جراحی بینی لزوما تعیین کننده کیفیت جراحی نمیباشد،اما به هر حال یک معیار مهم محسوب میشود.

دلایل ارزان بودن هزینه عمل بینی در کرج

معمولا پزشکان تازه کار که در اول مسیر جراحی زیبایی بینی هستند،برای افزایش محبوبیت و مراجعین مطب خود از یک ترفند سنتی استفاده میکنند.این کار شامل کاهش هزینه جراحی به منظور افزایش مراجعین میباشد.به طورکلی در هر اقدام پزشکی،یک طیف هزینه ای معقول وجود دارد،هنگامی که هزینه اعلام شده از سوی جراح شما،از یک طیف معمول خارج باشد،غیر طبیعی بوده وباید اندکی بیشتر تحقیق انجام دهید.طیف معمول هزینه جراحی بینی در کرج بین8تا25میلیون میباشد.

یکی دیگر از دلایل ارزان بودن هزینه عمل بینی در کرج،انجام عمل جراحی رینوپلاستی در کلینیک های غیر معتبر و یا با درجه بندی کیفی پایین  میباشد.اینکار میتواند با به خطر افتادن جان بیماران حتی همراه باشد.اغلب اعمال جراحی زیبایی در کلینیک های جراحی محدود انجام میشود.جراحی در کلینیک های معتبر و مورد تائیید وزارت بهداشت کاملا ایمن است.

امکانات اتاق عمل کلینیک های جراحی محدود دقیقا مانند اتاق عمل بیمارستان میباشد.علت تفاوت میان کلینیک و بیمارستان در واقع وجود سایر بخش های دیگر مانند بخش مراقبت های ویژه،بخش بستری شبانه روزی و…میباشد.در تمام دنیا وجود کلینیک های جراحی محدود پذیرفته شده است و انجام برخی جراحی های سبک مانند جراحی های زیبایی صورت،برخی جراحی های عمومی مانند فتق،برخی جراحی های اورولوژی وزنان و…. به صورت ایمن در کلینک های جراحی محدود قابل انجام است.جراحی بینی در کرج نیز در 95درصد موارد در کلینیک های جراحی محدود انجام میشود

متاسفانه امروزه به هیچ عنوان به صفحات اینستاگرامی و وبسایت های اینترنتی  به عنوان تنها منبع انتخاب پزشکان نباید اعتماد کرد.مواردی از کلاه برداری های  متعدد اینترنتی از سوی بیماران تحت عنوان جراحی بینی ارزان در کرج شنیده میشود.افراد سودجو گاها از تصاویر بیماران پزشکان دیگر در صفحات مجازی خود استفاده میکنند.همچنین برخی گروه های دیگر نیز،با تاسیس وبسایت ها و پیج های زیبایی خود را به عنوان گروه جراحی زیبایی معرفی کرده و بر اساس میزان پورسانت دریافتی،با پزشکان متعددی به صورت ارجاعی کار میکنند. پس برای جراحی بینی ارزان خیلی میبایست دقت و تحقیق کنید.

جراحی بینی ارزان در کرج

جراحی ارزان بینی در کرج

جراحی ارزان بینی در کرج توسط  پزشکان مختلف انجام شود.جراحی ارزان بینی در کرج مانند جراحی انواع بینی ها توسط پزشکان گوش،حلق وبینی،جراح فک وصورت،جراح عمومی وجراحان پلاستیک انجام میشود.برای جراحی ارزان بینی در کرج به طور کامل بیهوش میشود.پس از بیهوشی کامل وعمومی،جراح شما به همراه دستیار خود،شروع به جراحی بینی شما میکنند.تمامی مراحل جراحی بینی های مختلف شبیه به هم هستند.البته در بینی های سخت و دشوار مراحل جراحی ممکن است بیشتر و اضافه تر شوند.پس از جراحی رینوپلاستی ارزان در کرج،همان روز از کلینیک محل جراحی مرخص میشوید.

پس از ترخیص از کلینیک،مراحل نقاهت شما آغاز میشود.دوره نقاهت پس از جراحی بینی بسیار مهم میباشد. در این دوره میبایست به دقت به دستورات پزشک خود گوش فرا دهید.در روزهای نخست پس از جراحی بینی،رعایت نکات تغذیه ای در کنار مصرف داروهای آنتی بیوتیک از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

در دوره نقاهت پس از جراحی بینی میبایست از مواد غذایی نرم و مایعات مصرف تا حد امکان استفاده کنید.مصرف غذاهای سفت و جویدنی در روزهای اول پس از جراحی بینی در کرج ممنوع است.برای کاهش ورم  بینی وصورت پس از جراحی بینی از کمپرس یخ استفاده نمایید.برای مصرف آب کرفس،آناناس و قرص آناهیل حتما از پزشک خود مشورت بگیرید.از مصرف سرخود دارو پس از جراحی بینی خودداری کنید.

جراحی بینی هم به روش بسته و هم باز انجام میشود.برای جراحی ارزان بینی در کرج ممکن است پزشک شما با روش باز یا بسته و با بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام دهد.پیش از جراحی بینی حتما نیاز به انجام آزمایش خون جهت ارزیابی وجود کم خونی یا مشکل انعقادی دارید.درصورتی که سابقه ابتلا به بیماری تیروئید،بیماری های روماتیسمی،آسم و سایر بیماری های مزمن دارید،حتما اجازه عمل از پزشک مربوطه میبایست اخذ کنید.

جراح ارزان بینی در کرج کیست

یافتن جراح ارزان بینی در کرج یک سوال اساسی بیماران میباشد.اما برای یافتن پاسخ این سوال میبایست خیلی دقت کرد که در دام افراد سودجو و شیاد نیوفتید.گاهی تبلغیات و شعار های این افراد سودجو آنچنان گول زننده و وسوسه انگیز است که حتی پزشکان نیز از این نحوه معرفی بی خبرند.افراد سودجو برای آنکه به سود بیشتری دست پیدا کنند،ممکن است سراغ پزشکان تازه کار ویا حتی رزیدنت های پزشکی که هنوز به طور کامل فارغ التحصیل نشده باشند،میروند.هیچگاه به خاطر هزینه جراحی بینی،سلامت خود وهمچنین عملکرد بینی خود را به خطر نندازید.توصیه ما به شما خواندن مقاله بهترین جراح بینی در کرج جهت انتخاب بهتر میباشد

جراحی اقساطی بینی در کرج

جراحی اقساطی بینی در کرج توسط برخی پزشکان انجام میشود. جراحی اقساطی بینی در کرج در واقع شامل یک هزینه اولیه  نقدی ویک هزینه ثانویه اقساطی میباشد. هزینه اولیه شامل هزینه کلینیک و متخصص بیهوشی و تجهیزات اتاق عمل میباشد که در روز عمل میبایست پرداخت نمود.جراحی اقساطی بینی در واقع شامل دستمزد جراح میباشد.این همان هزینه ثانویه است که در جراحی اقساطی بینی،به صورت چکی واعتباری میبایست پرداخت شود.

منبع

جراحی ارزان بینی در کرج با بیمه تکمیلی

برای انجام جراحی بینی ارزان در کرج و سایر شهرها در صورتی که تمایل به استفاده از بیمه تکمیلی دارید حتما میبایست قبل از عمل با شرکت بیمه تکمیلی خود هماهنگ کنید.روال اداری این کار در بیمه های مختلف،ممکن باهم تفاوت هایی داشته باشند.مهمترین مسئله در جراحی ارزان بینی در کرج با بیمه تکمیلی وجود انحراف بینی میباشد.درصورتی که انحراف بینی تائید شده در سی تی اسکن بینی داشته باشید؛بیمه تکمیلی شما بخشی از هزینه جراحی را قبول میکند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *