جراحی بینی مردانه در کرج امروزه بیش از گذشته مورد بحث و گفتگو می‌باشد. در واقع بر اساس یک باور قدیمی  و اشتباه در جامعه سنتی ایرانی، خود مراقبتی از زیبایی چهره در آقایان یک امر غیر معمولی و کمتر رایج بوده است. اما امروزه گروه گسترده ای از آقایان به خصوص مردان بین 18 تا 45 سال به زیبایی چهره خود اهمیت بیشتری می‌دهند. جراحی بینی مردانه محبوب ترین جراحی زیبایی در بین آقایان می‌باشد. بینی در واقع در مرکز چهره قرار گرفته و اغلب مراجعه کنندگان برای جراحی بینی مردانه، تاکید دارند که شکل ظاهری مردانه بینی حفظ شود. زیبایی در همه حال دلنشین و چشم نواز می‌باشد، حال زمانی که این زیبایی با چارچوب هارمونی چهره ، اندام و جنسیت مطابقت داشته باشد، جذاب تر و دیدنی تر می‌باشد. اعمال جراحی زیبایی امروز دیگر فرا جنسیتی شده به طوری که شاهد انجام انواع اعمال جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی در بین خانم ها وآقایان می‌باشیم.

جراحی رینوپلاستی مردانه

در واقع جراحی رینوپلاستی عبارت است از جراحی زیبایی بینی. نام کامل این جراحی عبارت است از سپتورینوپلاستی یا جراحی زیبایی و درمانی بینی. طی این جراحی علاوه بر آنکه ایرادات ظاهری بینی رفع می‌شود، مشکلاتی نظیر انحراف نیز درمان می‌شود. طی جراحی رینوپلاستی مردانه، جراح شما طبق فتوگرافی های قبل از عمل و بر اساس معیارهای زیبایی شناسی، سعی می‌کند تا بینی شما را مطابق با استانداردهای جهانی به فرم مردانه و البته شکیل تبدیل نماید. برخلاف خانم ها، آقایان معمولا بینی پهن تر، پوست ضخیم تر و خطوط صورتی صاف تر دارند که همگی سبب تفاوت در زاویه بین صورت و اجزای آن می‌شود. این تفاوت ها در نحوه جراحی و گاهی نتیجه موثر می‌باشند. به همین خاطر برای جراحی بینی مردانه حتما می‌بایست توسط جراح مجرب و با دانش این کار انجام شود. یک یا چند جلسه مشاوره دقیق و با کیفیت برای جراحی بینی مردانه ضروری می‌باشد. البته توجه داشته باشید حتما برای گرفتن نتیجه موردنظر مراقبت های پس از جراحی بینی را رعایت کنید.

جراحی بینی مردانه در کرج

جراحی بینی مردانه برای چه افرادی مناسب است؟

جراحی بینی در واقع برای طیف گسترده ای از آقایان قابل انجام می‌باشد. در ادامه برخی گروه هایی که بیشتر از دیگران نیاز به جراحی بینی مردانه دارند معرفی می‌شوند:

اما به طور کلی تمام آقایان می‌توانند جراحی بینی را انجام دهند. این جراحی کاملا انتخابی بوده و هر شخصی که به دنبال زیبایی  و بهتر شدن می‌باشد، می‌تواند این جراحی را انجام دهد. گروه اندکی از آقایان ایرانی هستند که بینی بدون نقص وکم ایرادی دارند که به هیچ عنوان نیاز به عمل ندارند. برای اینکه بدانید شما کاندید مناسبی برای جراحی بینی مردانه در کرج هستید یا خیر ما به شما مشاوره نزد دکتر نجمه زندی پور را پیشنهاد می‌کنیم.

مزیت جراحی زیبایی بینی در آقایان

جراحی بینی در آقایان هم از نظر زیبایی و هم عملکردی برای افراد مزیت های متعددی دارد، برخی از این مزایا شامل:

هزینه جراحی بینی مردانه در کرج

آقایان به سبب بینی های بزرگ تر، ساختار استخوانی محکم تر و پوست ضخیم تر معمولا زمان و انرژی بیشتری برای جراحی بینی در کرج را طلب می‌کنند. به همین خاطر هزینه جراحی بینی مردانه در کرج معمولا حدود یک تا دو میلیون نسبت به هزینه جراحی بینی در خانم ها بیشتر می‌باشد. البته برخی پزشکان بین هزینه جراحی بینی مردانه و جراحی در خانم ها تفاوتی قائل نمی‌شوند و به صورت یکسان هزینه جراحی را دریافت می‌کنند. گروهی از پزشکان نیز برای انتخاب بیماران آقا بسیار سخت گیر بوده و برای پذیرش بیماران آقا معمولا تمایلی ندارند. دکتر نجمه زندی پور جراح فک و صورت، زیبا جویان آقا و خانم را در صورتی که کاندید مناسبی برای رینوپلاستی باشند، جراحی می‌کند.

درباره جراحی بینی در کرج

بهترین جراح بینی مردانه در کرج

بهترین جراح بینی مردانه در کرج آن جراح بینی می‌باشد که علاوه بر تجربه بالا در جراحی بینی مردانه، دانش کافی درباره جراحی بینی مردانه نیز داشته باشد. در واقع بهترین جراح بینی مردانه علاوه بر موارد ذکر شده، برخورد مناسبی نیز با مراجعین خود دارد. پاسخگویی و مسئولیت پذیری یک ویژگی مهم برای جراح زیبایی می‌باشد. امروزه برای انتخاب جراح بینی هیچ محدودیتی ندارید و تعداد جراحان زیبایی روز افزون می‌باشد. اما دکتر نجمه زندی پور یکی از جراحان فک و صورت می‌باشند که علاوه بر تجربه و دانش کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی، در جراحی بینی مردانه طبق اصول زیبایی شناسی چهره و متقارن سازی صورت عمل جراحی بینی در آقایان را انجام می‌دهند. حتما در جلسات مشاوره برای جراحی رینوپلاستی با بهترین جراح بینی مردانه اهداف واقعی را برای جراحی دنبال کنید. واقع گرایی در جراحی بینی یک امر ضروری و مهم می‌باشد. واقع گرایی در جراحی بینی عبارت است از آنکه شما ایرادات و نقص های بینی خود را بدانید و اطلاع داشته باشید که با توجه به این ایرادات و نقص های حاضر چه اقداماتی می‌توان بر روی بینی شما انجام شود. واقع گرایی پیش از جراحی بینی سبب بهتر گذراندن دوران نقاهت جراحی و افزایش اعتماد به نفس و رضایت شما از جراحی بینی مردانه می‌شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *