جراحی بینی مردانه در کرج امروزه بیش از گذشته مورد بحث و گفت وگو میباشد.در واقع بر اساس یک باور قدیمی  واشتباه در جامعه سنتی ایرانی،خود مراقبتی از زیبایی چهره در آقایان یک امر غیر معمولی و کمتر رایج بوده است.اما امروزه گروه گسترده ای از آقایان به خصوص مردان بین18تا45سال به زیبایی چهره خود اهمیت بیشتری میدهند.جراحی بینی مردانه محبوب ترین جراحی زیبایی در بین آقایان میباشد. بینی در واقع در مرکز چهره قرار گرفته و اغلب مراجعه کنندگان برای جراحی بینی مردانه در کرج،تاکید دارند که شکل ظاهری مردانه بینی حفظ شود.

زیبایی در همه حال دلشنین و چشم نواز میباشد.حال زمانی که این زیبایی با چارچوب هارمونی چهره ، اندام و جنسیت مطابقت داشته باشد، جذاب تر و دیدنی تر میباشد.اعمال جراحی زیبایی امروز دیگر فرا جنسیتی شده به طوری که شاهد انجام انواع اعمال جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی در بین خانم ها وآقایان میباشیم.

جراحی بینی مردانه در کرج از حدودسال 1370 تا به امروز انجام میشود.عمده جراحی بینی مردانه در کرج در سال های نخست دهه 70تمرکز بر روی رفع اختلالاتی نظیر انحرافات،اندوسکوپی سینوس و رفع سینوزیت،درمان شکستگی ها و خارج کردن برخی توده ها داشت و کمتر به جنبه زیبایی بینی  پرداخته میشد.اما امروزه جراحی بینی مردانه در کرج علاوه بر  آنکه مشکلات عملکردی بینی را رفع میکند؛ به شکل ظاهری بینی نیز فرم مطلوب طبق خواسته بیماران و همچنین شرایط بینی اولیه ایشان،داده میشود.

جراحی رینوپلاستی مردانه در کرج

در واقع جراحی رینوپلاستی در کرج عبارت است از جراحی زیبایی بینی.نام کامل این جراحی عبارت است از سپتورینوپلاستی یا جراحی زیبایی و درمانی بینی.طی این جراحی علاوه بر آنکه ایرادات ظاهری بینی رفع میشود،مشکلاتی نظیر انحراف نیز درمان میشود.در جراحی رینوپلاستی ،جراح بینی،ابتدا قسمت فوقانی بینی یعنی استخوان های بینی را شکل میدهد،سپس سراغ قسمت های غضروفی بینی رفته و با تکنیک های خاص،فرم مطلوب را به آنها میدهد.

طی جراحی رینوپلاستی مردانه، جراح شما،طبق فتوگرافی های قبل از عمل و بر اساس معیارهای زیبایی شناسی،سعی میکند تا بینی شما  را مطابق با استانداردهای جهانی به فرم مردانه و البته شکیل تبدیل نماید.برخلاف خانم ها،آقایان معمولا بینی پهن تر، پوست ضخیم تر و خطوط صورتی صاف تر دارند که همگی سبب تفاوت در زاویه بین صورت واجزا آن میشود.این تفاوت ها در نحوه جراحی و گاهی نتیجه موثر میباشند.به همین خاطر برای جراحی بینی مردانه در کرج حتما میبایست توسط جراح مجرب و با دانش این کار انجام شود.یک یا چند جلسه مشاوره دقیق و با کیفیت برای جراحی بینی مردانه در کرج ضروری میباشد.

جراحی بینی مردانه در کرج برای چه افرادی مناسب است

جراحی بینی در واقع برای طیف گسترده ای از آقایان قابل انجام میباشد.در این برخی گروه هایی که بیش از بیش نیاز به جراحی بینی مردانه دارند معرفی میشوند:

آقایانی که بینی قوز دار دارند

آقایانی که انحراف بینی در ظاهر هم دارند یا در واقع بینی کج دارند

آقایانی که نوک بینی افتاده دارند

آقایانی که سوراخ های بینی بزرگی دارند

آقایانی که دوست دارند یک بینی کاملا طبیعی و بدون ایراد داشته باشند(بینی کاملا خط دار و کانتور)

اما به طور کلی تمام آقایان میتوانند جراحی بینی را انجام دهند.این جراحی کاملا انتخابی بوده و هر شخصی که به دنبال زیبایی  وبهتر شدن میباشد میتواند این جراحی را انجام دهد.گروه اندکی از آقایان ایرانی هستند که بینی بدون نقص وکم ایرادی دارند که به هیچ عنوان نیاز به عمل ندارند.برای اینکه بدانید شما کاندید مناسبی برای جراحی  بینی مردانه در کرج هستید یا خیر ما به شما مشاوره نزد دکتر نجمه زندی پور را پیشنهاد میکنیم

هزینه جراحی بینی مردانه در کرج

هزینه جراحی بینی مردانه در کرج تقریبا به اندازه جراحی بینی در خانم ها میباشد.آقایان به سبب بینی های بزرگ تر،ساختار استخوانی محکم تر و پوست ضخیم تر معمولا زمان و انرژی بیشتری برای جراحی را طلب میکنند.به همین خاطر هزینه جراحی بینی مردانه در کرج معمولا حدود یک تا دو میلیون نسبت به هزینه جراحی بینی در خانم ها بیشتر میباشد.

البته برخی پزشکان بین هزینه جراحی بینی مردانه و جراحی در خانم ها تفاوتی قائل نمیشوند و به صورت یکسان هزینه جراحی را دریافت میکنند.گروهی از پزشکان نیز برای انتخاب بیماران آقا بسیار سخت گیر بوده و برای پذیرش بیماران آقا معمولا تمایلی ندارند.دکتر نجمه زندی پور جراح فک  وصورت،زیباجویان آقا وخانم را در صورتی که کاندید مناسبی برای رینوپلاستی باشند را جراحی میکنند.

 

هزینه جراحی بینی مردانه در کرج

لیست پخش

1 Videos

بهترین جراح بینی مردانه در کرج

بهترین جراح بینی مردانه در کرج آن جراح بینی ای میباشد که علاوه بر تجربه بالا در جراحی بینی مردانه،دانش کافی درباره جراحی بینی مردانه نیز داشته باشد.در واقع بهترین جراح بینی مردانه در کرج علاوه بر موارد ذکر شده،برخورد مناسبی نیز با مراجعین خود دارد.پاسخگویی ومسئولیت پذیری یک ویژگی مهم برای جراح زیبایی میباشد.

امروزه برای انتخاب جراح بینی هیچ محدودیتی ندارید و تعداد جراحان زیبایی روز افزون میباشد.اما دکتر نجمه زندی پور یکی از جراحان فک و صورت میباشند که علاوه بر تجربه و دانش کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی،در جراحی بینی مردانه در کرج طبق اصول زیبایی شناسی چهره و متقارن سازی صورت عمل جراحی بینی در آقایان را انجام میدهند.

حتما در جلسات مشاوره برای جراحی رینوپلاستی در کرج با بهترین جراح بینی مردانه در کرج اهداف واقعی را برای جراحی دنبال کنید.واقع گرایی در جراحی بینی یک امر ضروری و مهم میباشد.واقع گرایی در جراحی بینی عبارت است از آنکه شما ایرادات و نقص های بینی خود را بدانید و اطلاع داشته باشید که با توجه این ایرادت ونقص های حاضر چه اقداماتی میتوان بر روی بینی شما انجام شود.واقع گرایی پیش از جراحی بینی سبب بهتر گذراندن دوران نقاهت جراحی وافزایش اعتماد به نفس و رضایت شما از جراحی بینی مردانه در کرج میشود.

مراقبت های پس از جراحی بینی مردانه در کرج

مراقبت های پس از جراحی بینی مردانه در کرج هماننند مراقبت های عمومی پس از جراحی بینی میباشد اما تنها تفاوت در مراقبت هایی پس از جراحی بینی در آقایان این نکته میباشد که حتما آقایان میبایست به نکات دستوری پزشک خود پایبند بوده و از فعالیت های بیش از حد و غیر معمول وهمچنین مصرف سیگار در دوره نقاهت پس از جراحی بینی پرهیز نمایند.

مراقبت های عمومی پس از جراحی بینی شامل:

مصرف مایعات و غذاهای نرم در روزهای نخست پس از جراحی

خوابیدن به پشت+بالا آمدن سر به میزان حدود30درجه بالاتر از بدن

استفاده از کمپرس سرد در 48ساعت ابتدایی پس از جراحی

مصرف منظم داروها و پماد های تجویز شده

در صورت تمایل برای مصرف داروهای کاهنده ورم مانند آناهیل و.. حتما با پزشک خود مشورت نمایید

در روزهای اول پس جراحی بینی در صورتی که تامپون نداشته باشید،رفته رفته بینی دچار احتقان میشود.این ورم و احتقان حاد،معمولا طی یک هفته پس از جراحی بینی کاسته میشود.

معمولا یک هفته استراحت بعد از جراحی بینی کافی میباشد.بعد از این زمان بیماران میتوانند به فعالیت های روزمره خودبپردازند(به جز فعالیت های بدنی متوسط تا زیاد)

از مصرف سیگار،قلیان و مشروبات الکلی حداقل6ماه پس از جراحی میبایست پرهیز کنید.

برای شروع ورزش پس از جراحی میبایست صبور بود،زیرا شروع زودهنگام ورزش بعد از جراحی بینی میتوانید سبب افزایش ورم و همچنین تغییر شکل بینی شود.

جراحی بینی در آقایان یک فرآیند نسبتا طولانی میباشد،بیماران میبایست چندین ماه وشاید هم یک یا دوسال صبر کنند تا ورم بینی آنها به طور کامل کم شده وفرم نهایی بینی نشان داده شود.

برای مطالعه بیشتر درباره مراقبت های پس از جراحی بینی میتوانید به این دو پست زیر مراجعه نمایید

مراقبت های پس از جراحی بینی استخوانی

مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی

مدل های جراحی بینی مردانه

مزیت جراحی زیبایی بینی در آقایان

جراحی بینی در آقایان هم از نظر زیبایی وهم عملکردی برای افراد مزیت های متعددی دارد،برخی از این مزایا شامل:

متعادل شدن چهره و متناسب شدن سایز و فرم بینی با چهره

ترمیم اختلالات عملکردی بینی و بهبود تنفس بیمار

افزایش اعتماد به نفس:جراحی زیبایی بینی در آقایان سبب زیبایی بیشتر چهره و همچنین افزایش اعتماد به نفس در بیماران میشود.

عوارض جراحی بینی در آقایان

عوارض جراحی بینی در آقایان همانند عوارض عمومی در جراحی بینی میباشد.این عوارض شامل

خونریزی غیر قابل کنترل بینی

بروز مشکل تنفسی

ورم و التهاب

باقی ماندن اسکار پوستی

سوراخ شدن سپتوم بینی

منبع

آقایان از حدود سن 17سالگی به بعد میتوانند جراحی بینی انجام دهند.

در حال حاضر فقط بیمه تکمیلی هزینه جراحی انحراف بینی را پرداخت میکند

با توجه به مشکلات متعدد بینی در آقایان بهتر است روش باز انتخاب شود،اما در مواردی نیز روش بسته کمک کننده میباشد.

براساس آمارهای انجمن جراحان زیبایی آمریکا،جراحی رینوپلاستی در آقایان رایج ترین جراحی زیبایی انجام شده در آقایان میباشد

جراحی بینی مردانه با بی حسی

گاها از برخی مراجعین آقا شنیده میشود که تمایل به جراحی بینی با بی حسی  دارند.آقایان به دلیل پوست ضخیم تر و بافت های پر عروق تر معمولا توصیه میشود که جراحی بینی مردانه با بیهوشی کامل انجام شود.جراحی بینی مردانه با بیهوشی علاوه بر مزیت های مختلفی که دارد،زمان کاهش ورم کوتاه تری نیز برای بیماران دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *